Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Oblicz leasing za darmo!

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Finansowanie

Kalkulator leasingowy

Sprawdź nasz kalkulator leasingowy i oblicz rate leasingu. Dopasuj warunki umowy a nasz doradca pomoże Ci przy wyborze samochodu oraz odpowiedniego finansowania.

10 %8000 PLN
30 %24000 PLN

Kontakt z doradcą handlowym

Posiadamy ekspretów w całej Polsce, którzy chętnie pomogą w dopasowaniu warunków umowy specjalnie dla Ciebie.

+48 500 615 800biuro@mylease.pl
Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Logo Idea Banku
Logo Millenium

Wszystkie dostępne przedmioty leasingu

Oferujemy finansowania na różne przedmioty, skonataktuj się z naszym doradcą.

Ikona motocykla

Motocykle

Ikona samochodu

Samochody osobowe

Ikona samochodu dostawczego

Samochody dostawcze

Ikona fabryki

Maszyny

Ikona komputera

Sprzęt IT

Kalkulator leasingowy — jest to wielokrotnie zadawane pytanie przy zakupie auta nowego, używanego czy maszyny. W celu jak najlepszej prezentacji tego zagadnienia najlepiej zadać kilka pytań:

Jak obliczyć leasing?

Aby obliczyć leasing, wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami lub samodzielnie sprawdzić wysokość raty w naszym kalkulatorze leasingowym, który również od razu wyznaczy całkowity koszt leasingu i zaprezentuje przykładowy harmonogram leasingu.

Co to jest kalkulator leasingowy?

Osoba prywatna lub prowadząca działalność gospodarczą (firmy nowe i z długoletnim stażem) szukająca sfinansowania danego przedmiotu- zadaje zawsze pytanie: jaka będzie wysokość rat leasingowych? W celu szybkiej symulacji raty leasingu wiele firm wykorzystuje przydatne narzędzie, jakim jest kalkulator leasingowy. Proponujemy najszybszy proces pozyskania finansowania oraz optymalne i jasne warunki finansowania samochodu.

Kalkulator jedynie szacuje przykładowe koszty leasingu, jednakże w celu poznania dokładnej oferty należy skontaktować się z naszym doradcą handlowym wypełniając formularz.

Prawie każdy leasingodawca posiada swój indywidualny kalkulator leasingowy. Oferty firm leasingowych nieustannie zmieniają się, a taki kalkulator leasingowy pozwala klientom w szybki i prosty sposób porównać oferty firm oferujących ten sposób finansowania. Korzystając kalkulatora leasingowego, klient może szybko i wygodnie obliczyć wysokość miesięcznej raty leasingu nie wychodząc z domu oraz poznać pozostałe koszty związane z nabyciem przedmiotu za pomocą tej bardzo popularnej formy finansowania.

Kalkulator symulacji leasingu to natychmiastowy i bezpłatny sposób na wybranie najkorzystniejszej oferty oraz dopasowanie raty do swoich potrzeb i możliwości finansowych. Pomoże on także podjąć Ci decyzję, czy dla Ciebie lepszym rozwiązaniem będzie leasing bez wykupu, czy z dużym wykupem, jaki okres leasingu będzie dla Ciebie najkorzystniejszy.

W Naszym kalkulatorze leasingu dowiesz się więcej na temat opłat leasingowych:

 • samochodów osobowych
 • samochodu dostawczego i ciężarowego
 • ciągnika siodłowego i naczepy
 • innych środków trwałych, maszyn i urządzeń, pojazdów i sprzętu rolniczego

Jak korzystać z kalkulatora leasingu?

Wyliczenie wysokości raty leasingowej jest bardzo proste i przejrzyste. Aby samodzielnie obliczyć ratę, wystarczy podać niezbędne informacje na temat przedmiotu leasingu w formularzu.

Kalkulator leasingu (np. kalkulator leasingu samochodu) wymaga takich informacji jak:

 • przedmiot leasingu (samochód osobowy, dostawczy, ciężarowy, ciągnik siodłowy, naczepy, inne środki trwałe, maszyny i urządzenia, sprzęt rolniczy),
 • cena netto przedmiotu leasingu / wartość przedmiotu,
 • preferowana wysokość opłaty wstępnej (podana w proc. lub w walucie),
 • preferowany okres leasingu / liczba miesięcy,
 • preferowana wysokość wykupu (podana w proc. lub w walucie).

Po uzupełnieniu tych danych pól i po naciśnięciu “oblicz leasing” kalkulator leasingowy od razu obliczy wysokość raty leasingu. Kalkulator nie wymaga podawania wrażliwych danych osobowych od Klienta.

Wynik symulacji zawiera informacje takie jak:

 • wpłata własna / opłata wstępna
 • miesięczna rata leasingu
 • kwota wykupu
 • całkowity koszt leasingu

Klient ma możliwość zmieniać wysokość opłaty wstępnej, wykupu, okresu leasingu oraz kwotę urządzenia, tym samym porównywać poszczególne uzyskane wyniki.

Zachęcamy do pobrania oferty w PDF generowanej przez kalkulator leasingu.

Zawiera ona informacje na temat:

 • harmonogramu leasingu,
 • warunków umowy leasingowej,
 • ofertę specjalną (przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez naszą firmę).

Kalkulator leasingu a rzeczywistość:

Kalkulator leasingu samochodu jest prostym narzędziem pomocniczym dla Klienta, pamiętając przy tym, że jest to propozycja leasingu. Nasz kalkulator leasingowy pokazuje średni koszt i ratę leasingu na podstawie rzeczywistych oferty firm leasingowych. Strona kalkulatora leasingowego i jej wyliczenia nie stanowią jednak oficjalnej oferty tych firm i nie może być tak traktowana.

Oblicz wstępnie swój wariant leasingu i zapytaj nas o oficjalną ofertę finansowania. Dzięki temu możemy zaproponować aktualnie najlepsze rozwiązania oraz dodatkowo negocjować raty leasingu.

Ostateczna kalkulacja może nieco różnić się od tej, którą podaje kalkulator leasingowy, ponieważ jest to uzależnione od rodzaju przedmiotu i oceny Państwa firmy. Na różnicę leasingu auta, może mieć wpływ zdolność kredytowa, WIBOR, aktualne promocje, a nawet samochód, który wybierzesz.

Kalkulacja rat miesięcznych leasingu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Kalkulator rat leasingu i jego korzyści

Nasz kalkulator leasingu pozwala na wybór jak najkorzystniejszej oferty dla Klienta — biorąc – biorąc pod uwagę aktualną stawkę WIBOR oraz oprocentowanie stosowane w firmach leasingowych.

Kalkulator leasingu pokazuje średni koszt i raty leasingu na podstawie rzeczywistych ofert firm leasingowych oraz pozwala na samodzielne przeliczenie wielu symulacji leasingu np. na leasing samochodowy.

Ostateczna kalkulacja może nieco różnić się od tej, którą podaje kalkulator leasingowy, ponieważ jest to uzależnione od rodzaju przedmiotu i oceny Państwa firmy.

Kalkulator leasingowy dostępny na naszej stronie bazuje na analizie ofert firm leasingowych takich jak : Alior Leasing, Arval, Millenium Leasing, Idea Getin Leasing, Leasing Polski, Cofidis S.A., Santander Consumer Bank, Santander Consumer Multirent, ING Leasing, mBank Leasing, PKO Leasing. Pokazuje w przejrzysty sposób porównanie poszczególnych ofert banków wraz z podaniem wysokości raty leasingowej.

Mamy wieloletnie doświadczenie przy wyborze najlepszego finansowania oraz dopasowania warunków umowy do potrzeb klienta.

Pełna oferta leasingowa

Leasingowy kalkulator pozwala obliczyć ratę leasingu operacyjnego oraz porównać oferty przedstawione przez różne firmy leasingowe. Oblicz ratę leasingu, a nasi specjaliści chętnie pomogą ci w dopasowaniu najlepszej oferty dla Ciebie.

 • leasing samochodu osobowego,
 • leasing samochodu dostawczego,
 • leasing samochodu używanego,
 • leasing motocykli,
 • leasing maszyn,
 • leasing sprzętu IT.

Dowiedz się więcej na temat ofert leasingowych popularnych instytucji finansowych.

Dowiedz się więcej na temat opcji finansowania

Leasing

Leasing jest aktualnie najpopularniejszą metodą finansowania samochodów przez firmy oraz osoby fizyczne.

Zobacz więcej

Wynajem długoterminowy

Jest to nowoczesna forma użytkowania pojazdu przez wskazany w umowie okres przy określonym limicie kilometrów.

Zobacz więcej

Pożyczka

Jest udzielana przez firmy leasingowe i jest przeznaczona tylko na sfinansowanie środków trwałych.

Zobacz więcej

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo banku Alior
Logo banku Alvara
Logo banku Leasingu Polskiego
Logo Cofidisu
Logo banku Santander
Porównaj oferty

Częste pytania i odpowiedzi

W

Czym jest wynajem długoterminowy oraz czym się różni od leasingu tradycyjnego ?

Wynajem jest nowoczesną formą użytkowania pojazdu. Dzięki zryczałtowanej miesięcznej opłacie, nie musisz przejmować się nie planowanymi kosztami napraw samochodu czy opłaceniem rocznej polisy. Spłacasz tylko tyle, ile pojazd traci na wartości. Nie musisz spłacać go w 100% jak w przypadku leasingu.

W

Czy możliwy jest wykup po wynajmie

Użytkownik pojazdu posiada możliwość jego wykupu po kontrakcie. Wartość wykupu ustala się przed lub po okresie podstawowym umowy.

W

Dlaczego muszę podać limit kilometrów ?

Dzięki określeniu ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, możemy obliczyć jak często odwiedzisz serwis oraz jaka będzie utrata wartości w czasie. Dzięki temu rata będzie adekwatna do Twojego poziomu eksploatacji pojazdu i dopasowana dla Ciebie.

L

Poszukuje innego auta niż w przedstawionych ofertach, czy mogę liczyć na ofertę ?

Oczywiście, zespół ekspertów MyLease jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli wśród naszej szerokiej oferty nie znajdziesz swoich szczegółowych preferencji, skontaktuj się z nami, możemy przeszukać dokładnie dostępne pojazdy danej marki, lub skierować dla Ciebie zamówienie do produkcji.

L

Co to jest leasing ?

Leasing polega na tym, że firma leasingowa „użycza” przedsiębiorcy lub osobie fizycznej określony przedmiot w zamian za płatność w postaci rat leasingowych.

W

Jakie dokumenty potrzebuję aby złożyć wniosek ?

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty właściciela firmy / reprezentanta oraz podstawowe dane finansowe, które wystarczy uzupełnić w ramach oświadczenia. W pewnych sytuacjach doradca może poprosić o dodatkowe informacje.

L

Czy mogę leasingować auto używane ?

Tak! Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami pojazdów używanych i pokontraktowych. Mamy dostęp do największej sieci pojazdów w kraju. Przygotujemy komplet informacji na temat pojazdu oraz atrakcyjną propozycje finansowania.

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Pobierz naszą ofertę

Zachęcamy do pobrania oferty PDF. Zawiera ona informacje na temat harmonogramu leasingu, warunków umowy oraz ofertę specjalną przygotowaną specjalnie dla Ciebie przez naszą firmę.

Wyślij zapytanie

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej

Pobierz ofertę

Pobierz ofertę PDF już w 30 sekund. Zapoznaj się z szczegółowym harmonogramem, warunkami umowy oraz ofertą specjalną przygotowaną przez naszą firmę.

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.