Samochody osobowe

BMW

Sprawdź modele dostępne w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

500 PLN4500 PLN

Nie znalazłeś swojego modelu ?

Jeśli nie znalazłeś swojego wymarzonego modelu, skontaktuj się z nami a postaramy się wspolnie skonfigurować Twój nowy samochód.

01

Wypełnij formularz

Przeslij zapytanie do naszego biura

02

Kontakt z doradcą

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą

03

Podpisanie umowy

Dopasujemy umowe do Twoich potrzeb

04

Odbiór samochodu

Możesz już odebrać samochód w salonie

Wszystkie dostępne modele wszystkie

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Informacje na temat BMW

Mało kto wie, że BMW, początkowo jako Bayerische Motorenwerken Gmbh, czyli Bawarskie Zakłady Silnikowe założone w 1916 początkowo zajmowały się produkcją silników samolotowych czy np. produkująca hamulce do pociągów. Dopiero na krótko przed II Wojną Światową pojawił się pierwszy motocykl BMW a kolejno samochód osobowy. Obecnie rzesza fanów niemieckiej marki premium jest niezliczona. Marka posiada w portfolio oddział „M”, który specjalizuje się w produkcji sportowych odmian modeli z napędem xDrive lub na tylną oś. W skład koncernu wchodzi także z sukcesem wskrzeszona marka brytyjska Mini, jak również super luksusowy Rolls-Royce.

Nie słabnącym zainteresowanie klientów korzystających z finansowania w formie wynajmu długoterminowego cieszą się modele serii 3, 5 oraz X3. Również często przedmiotem leasingu staję się model X4, X5, X6, jak również limuzyny serii 5 czy 7.

BMW - leasing i wynajem długoterminowy

Samochody marki BMW są dostępne na naszej stronie w leasingu oraz wynajmie długoterminowym. Nasi specjaliści chętnie pomogą przy wyborze najlepszego finansowania oraz warunków umowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę samochodów osobowych oraz dostawczych.

Dowiedz się więcej na temat opcji finansowania

Leasing

Leasing jest aktualnie najpopularniejszą metodą finansowania samochodów przez firmy oraz osoby fizyczne.

Zobacz więcej

Wynajem długoterminowy

Jest to nowoczesna forma użytkowania pojazdu przez wskazany w umowie okres przy określonym limicie kilometrów.

Zobacz więcej

Pożyczka

Jest udzielana przez firmy leasingowe i jest przeznaczona tylko na sfinansowanie środków trwałych.

Zobacz więcej

Częste pytania i odpowiedzi

W

Czym jest wynajem długoterminowy oraz czym się różni od leasingu tradycyjnego ?

Wynajem jest nowoczesną formą użytkowania pojazdu. Dzięki zryczałtowanej miesięcznej opłacie, nie musisz przejmować się nie planowanymi kosztami napraw samochodu czy opłaceniem rocznej polisy. Spłacasz tylko tyle, ile pojazd traci na wartości. Nie musisz spłacać go w 100% jak w przypadku leasingu.

W

Czy możliwy jest wykup po wynajmie

Użytkownik pojazdu posiada możliwość jego wykupu po kontrakcie. Wartość wykupu ustala się przed lub po okresie podstawowym umowy.

W

Dlaczego muszę podać limit kilometrów ?

Dzięki określeniu ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, możemy obliczyć jak często odwiedzisz serwis oraz jaka będzie utrata wartości w czasie. Dzięki temu rata będzie adekwatna do Twojego poziomu eksploatacji pojazdu i dopasowana dla Ciebie.

L

Poszukuje innego auta niż w przedstawionych ofertach, czy mogę liczyć na ofertę ?

Oczywiście, zespół ekspertów MyLease jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli wśród naszej szerokiej oferty nie znajdziesz swoich szczegółowych preferencji, skontaktuj się z nami, możemy przeszukać dokładnie dostępne pojazdy danej marki, lub skierować dla Ciebie zamówienie do produkcji.

L

Co to jest leasing ?

Leasing polega na tym, że firma leasingowa „użycza” przedsiębiorcy lub osobie fizycznej określony przedmiot w zamian za płatność w postaci rat leasingowych.

W

Jakie dokumenty potrzebuję aby złożyć wniosek ?

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty właściciela firmy / reprezentanta oraz podstawowe dane finansowe, które wystarczy uzupełnić w ramach oświadczenia. W pewnych sytuacjach doradca może poprosić o dodatkowe informacje.

L

Czy mogę leasingować auto używane ?

Tak! Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami pojazdów używanych i pokontraktowych. Mamy dostęp do największej sieci pojazdów w kraju. Przygotujemy komplet informacji na temat pojazdu oraz atrakcyjną propozycje finansowania.

Cały proces zamówienia nowego samochodu

RUSZAJ

KROK

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR

KROK

04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA

KROK

03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT

KROK

02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ

KROK

01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

START

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Dane kontaktowe

Obiekty zainteresowania (znznacz dowolną ilość)

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.