Samochody osobowe

BMW leasing

Zdjęcie głowne BMW leasing

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu BMW X1 undefined bez tła

BMW X1

Miniaturka samochodu BMW seria 3 undefined bez tła

BMW seria 3

BMW Z4

Miniaturka samochodu BMW Seria 2 undefined bez tła

BMW Seria 2

BMW M1

Miniaturka samochodu BMW X3 undefined bez tła

BMW X3

Miniaturka samochodu BMW X4 undefined bez tła

BMW X4

BMW M2

BMW i4

BMW Seria 6

Miniaturka samochodu BMW X5 undefined bez tła

BMW X5

Miniaturka samochodu BMW seria 5 undefined bez tła

BMW seria 5

Miniaturka samochodu BMW seria 5 undefined bez tła

BMW seria 5

BMW M3

BMW M5

BMW X7

Miniaturka samochodu BMW X6 undefined bez tła

BMW X6

BMW M4

BMW M8

BMW M6

BMW i7

BMW M7

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody BMW — warto wiedzieć

Samochody BMW to ikona europejskiej motoryzacji. Producenta z niemieckiej Bawarii nie trzeba nikomu przedstawiać. To firma fundamentalnie związana z motoryzacją od początku swojego istnienia. Powstała w 1916 roku. W pierwszych latach istnienia produkowała silniki do samolotów i samochodów. W 1923 w Berlinie zaprezentował swój pierwszy pojazd. Motocykl BMW R32. Pierwszy samochód opuścił fabrykę w 1928 roku. Był produkowany na licencji brytyjskiego Austina. 5 lat później BMW zaprezentowało model 303. Był on w całości projektem inżynierów niemieckich. Łącznie z charakterystycznymi wlotami powietrza, które towarzyszą samochodom BMW do dziś. Przed wojną pojawił się jeszcze model 328. Pod maską kryła się 6-cylindrowa rzędówka generująca moc 80 KM. Po wojnie fabryka została podzielona. Część przejęły rosyjskie wojska okupacyjne. Reszta została pod zarządem zachodu. Powrót do produkcji okazał się jednak bardzo trudny. Plany i narzędzia zostały we wschodnich landach. W 1951 roku BMW powróciło na rynek motoryzacyjny Europy. Rozpoczęto produkcję modelu 501 oraz mikroauta Isetta. Dopiero jednak w latach 60 pojawił się model 1500, który odniósł większy sukces rynkowy. Zwiększona produkcja przyczyniła się do rozbudowy fabryki. Koniec lat 70 to początek kultowych serii samochodów BMW. Na ulice zaczęły wyjeżdżać modele 3, 5 i 7. Każdy z nich dedykowany był innemu kierowcy. Każdy kierowca znalazł tu coś dla siebie. Samochody BMW zaczęły pracować na swoją historię.

Dziś to jedna z najpopularniejszych marek na całym świecie. Z Mercedesem tworzą parę niekwestionowanych liderów rynku motoryzacyjnego. Samochody BMW to dziś napędzana technologią radość z jazdy. Bezkompromisowe, eleganckie i cenione we wszystkich kręgach używane są od lat przez głowy państw. Cieszą też zwykłych użytkowników. Zwłaszcza że są dostępne w wygodnych formach finansowania. Samochody BMW dostępne są w leasingu operacyjnym i finansowym dla firm. Skorzystać też mogą osoby prywatne. Dla nich BMW przygotowało leasing konsumencki.

Finansowanie BMW — atrakcyjna oferta dla każdego

Promocyjne finansowanie BMW przygotowane zostało z myślą o ofercie dla firm i osób prywatnych. Umożliwia zakup nowego samochodu w formie wygodnego, dopasowanego do potrzeb i możliwości leasingu. To sprawdzone rozwiązanie. Tysiące firm korzysta z leasingu na BMW, ciesząc się radością jazdy nowym samochodem. Rodzaje finansowania dopasowane są do potrzeb kupujących. Uproszczona i szybka procedura nie zajmuje czasu. Leasing samochodów BMW jest dostępny od ręki. Zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Wystarczy wybrać auto w salonie i podpisać dostosowaną do potrzeb, atrakcyjną umowę.

Oferta leasingu na BMW – zobacz co zyskujesz!

Samochody BMW stanowią trzon motoryzacji europejskiej. To także istotny wkład w motoryzację światową. Są reprezentacyjne. Używane przez osoby prywatne i właścicieli firm. Także głowy państw i możnych tego świata. Dostępny tak szerokiej gamie odbiorców samochód musi mieć sprawdzone finansowanie. Potwierdzeniem jest oferta leasingu na BMW, gdzie zaskoczeniem jest niska rata i całkowity koszt. To doskonała wiadomość dla kupujących. Okazuje się bowiem, że możliwość skorzystania finansowania dostępna jest niemal dla każdego. Auto BMW w leasingu to rozwiązanie, które z pewnością się opłaca. Atrakcyjna umowa to pakiet korzyści dla kupującego.

Warunki umowy na leasing BMW

Oferta leasingu na nowy samochód BMW jest niezwykle kusząca. Zwłaszcza że warunki nie są wygórowane. Jakie dokumenty są potrzebne do leasingu na BMW? Jakie warunki trzeba spełnić? Okazuje się, że zastosowanie tu ma uproszczona procedura. Co to znaczy dla kupującego? Minimum formalności i oszczędność czasu. Warunki przyznania leasingu na BMW są łatwiejsze niż w banku. Udziałowcy spółek i właściciele firm przedstawiają dokumenty firm. Niezbędne będą też dowody osobiste lub paszporty. Nie jest wymagana pierwsza wpłata. Stąd finansowanie takie wciąż zyskuje na atrakcyjności. Warunki otrzymania leasingu na BMW można negocjować. Są wyjątkowo elastyczne i można je sprawdzić wcześniej.

Dostosuj warunki umowy leasingu na BMW korzystając z tego kalkulatora.

Oferta leasingu konsumenckiego dla aut BMW

Leasing BMW dostępny jest także dla osoby prywatnej. To forma najmu długoterminowego, za który wystawiana jest comiesięczna faktura. To forma finansowania w modelu konsumenckim. Pożyczka na samochód BMW udzielana jest w systemie podobnym do firmowego. Poprzedzona umową z atrakcyjnymi, elastycznymi warunkami. Jaki jest koszt leasingu konsumenckiego na BMW?

Leasing BMW — kalkulator niskich rat

Oblicz ratę za leasing swojego wymarzonego BMW! Sprawdź jedną z najlepszych ofert finansowania samochodów dla firm na rynku! Dostosuj warunki umowy, ustal harmonogram i oblicz koszty leasingu dla BMW. Przekonaj się, że nowy samochód nie musi być drogi. Skorzystaj z porównywarki leasingów. Sprawdź dokładnie wszystkie oferty, by przekonać się, że leasing na BMW jest najtańszy. Bez zbędnych procedur i wysokich odsetek za kredyt bankowy. Dostępny od ręki na przejrzystych zasadach.

Symuluj przebieg leasingu BMW, by poznać jego koszt. Sprawdź, jak niską ratę zapłacisz! Skorzystaj z kalkulatora leasingu samochodów BMW.

BMW w leasingu — same korzyści

Leasing samochodów BMW to wyjątkowy samochód i dodatkowy pakiet korzyści. Minimum formalności i niskie wymagania leasingodawców oszczędzą Twój czas. Sprawdzenie zdolności kredytowej to czysta formalność. Ważne jest ustalenie szczegółów umowy. Elastyczne warunki leasingu na BMW zapewnią komfort posiadania za niskie miesięczne raty. Faktura VAT może być rozliczana jako koszty działalności gospodarczej. Tym samym samochód BMW w leasingu staje się tańszy o podatek VAT. Po zakończeniu umowy użytkownik ma możliwość wykupu samochodu. Uzgadniane jest to już na etapie jej zawierania.

BMW leasing na samochody używane

Istnieje możliwość sfinansować leasingiem samochód BMW dostępny na rynku wtórnym. Przed zakończeniem umowy i harmonogramu spłat auto nie może być starsze niż 11 lat. Ta opcja doskonale sprawdza się przy pojazdach sportowych i specjalistycznych. Wielokrotnie z leasingu na używane samochody BMW korzystają użytkownicy aut sprowadzanych zza oceanu.

Czy leasing samochodów Toyota się opłaca?

Opinie o leasingu samochodów BMW nie pozostawiają wątpliwości. To rozwiązanie stosowane przez wiele firm. To szybka i wygodna droga, by szybko i tanio nabyć auto z salonu. Leasing samochodów BMW z pewnością się opłaca. Wygodna umowa i harmonogram rat są stałe. Koszty leasingu nie zwiększają się w trakcie jego trwania. Samochód spłacany jest w miesięcznych, wygodnych ratach, które stanowią koszt działalności gospodarczej. Właściciel firmy zaś może cieszyć się wyjątkowo komfortowym samochodem niosącym radość z jazdy.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.