Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Oblicz leasing za darmo!

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody osobowe BMW

Zdjęcie głowne BMW
Kontury samochodu

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Skontaktuj się z nami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Informacje na temat BMW

Mało kto wie, że BMW, początkowo jako Bayerische Motorenwerken Gmbh, czyli Bawarskie Zakłady Silnikowe założone w 1916 początkowo zajmowały się produkcją silników samolotowych czy np. produkująca hamulce do pociągów. Dopiero na krótko przed II Wojną Światową pojawił się pierwszy motocykl BMW a kolejno samochód osobowy. Obecnie rzesza fanów niemieckiej marki premium jest niezliczona. Marka posiada w portfolio oddział „M”, który specjalizuje się w produkcji sportowych odmian modeli z napędem xDrive lub na tylną oś. W skład koncernu wchodzi także z sukcesem wskrzeszona marka brytyjska Mini, jak również super luksusowy Rolls-Royce.

Nie słabnącym zainteresowanie klientów korzystających z finansowania w formie wynajmu długoterminowego cieszą się modele serii 3, 5 oraz X3. Również często przedmiotem leasingu staję się model X4, X5, X6, jak również limuzyny serii 5 czy 7.

BMW leasing

Samochody marki BMW są dostępne na naszej stronie w leasingu. Jest to forma finansowania dla firm oraz osób prowadzących własną działalność bez konieczności angażowania środków własnych. Nasi specjaliści chętnie pomogą przy wyborze najlepszych warunków umowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę samochodów osobowych oraz dostawczych.

BMW wynajem długoterminowy

Umożliwiamy wynajem długoterminowy samochodów marki BMW. Jest to wygodna forma finansowania samochodu, gdyż pokrywamy jedynie część wartości pojazdu, a serwis oraz opony są już wliczone w miesięczną rate. Nasi doradcy chętnie pomogą przy dopasowaniu warunków umowy takich jak roczny limit kilometrów oraz wpłata własna. Sprawdź naszą bogatą ofertę samochodów osobowych oraz dostawczych.

Dowiedz się więcej na temat opcji finansowania

Leasing

Leasing jest aktualnie najpopularniejszą metodą finansowania samochodów przez firmy oraz osoby fizyczne.

Zobacz więcej

Wynajem długoterminowy

Jest to nowoczesna forma użytkowania pojazdu przez wskazany w umowie okres przy określonym limicie kilometrów.

Zobacz więcej

Pożyczka

Jest udzielana przez firmy leasingowe i jest przeznaczona tylko na sfinansowanie środków trwałych.

Zobacz więcej

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo banku Alior
Logo banku Alvara
Logo banku Leasingu Polskiego
Logo Cofidisu
Logo banku Santander
Porównaj oferty

Częste pytania i odpowiedzi

W

Czym jest wynajem długoterminowy oraz czym się różni od leasingu tradycyjnego ?

Wynajem jest nowoczesną formą użytkowania pojazdu. Dzięki zryczałtowanej miesięcznej opłacie, nie musisz przejmować się nie planowanymi kosztami napraw samochodu czy opłaceniem rocznej polisy. Spłacasz tylko tyle, ile pojazd traci na wartości. Nie musisz spłacać go w 100% jak w przypadku leasingu.

W

Czy możliwy jest wykup po wynajmie

Użytkownik pojazdu posiada możliwość jego wykupu po kontrakcie. Wartość wykupu ustala się przed lub po okresie podstawowym umowy.

W

Dlaczego muszę podać limit kilometrów ?

Dzięki określeniu ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, możemy obliczyć jak często odwiedzisz serwis oraz jaka będzie utrata wartości w czasie. Dzięki temu rata będzie adekwatna do Twojego poziomu eksploatacji pojazdu i dopasowana dla Ciebie.

L

Poszukuje innego auta niż w przedstawionych ofertach, czy mogę liczyć na ofertę ?

Oczywiście, zespół ekspertów MyLease jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli wśród naszej szerokiej oferty nie znajdziesz swoich szczegółowych preferencji, skontaktuj się z nami, możemy przeszukać dokładnie dostępne pojazdy danej marki, lub skierować dla Ciebie zamówienie do produkcji.

L

Co to jest leasing ?

Leasing polega na tym, że firma leasingowa „użycza” przedsiębiorcy lub osobie fizycznej określony przedmiot w zamian za płatność w postaci rat leasingowych.

W

Jakie dokumenty potrzebuję aby złożyć wniosek ?

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty właściciela firmy / reprezentanta oraz podstawowe dane finansowe, które wystarczy uzupełnić w ramach oświadczenia. W pewnych sytuacjach doradca może poprosić o dodatkowe informacje.

L

Czy mogę leasingować auto używane ?

Tak! Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami pojazdów używanych i pokontraktowych. Mamy dostęp do największej sieci pojazdów w kraju. Przygotujemy komplet informacji na temat pojazdu oraz atrakcyjną propozycje finansowania.

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.