Samochody osobowe

Ford leasing

Zdjęcie głowne Ford leasing

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Ford Fiesta

Miniaturka samochodu Ford Puma undefined bez tła

Ford Puma

Miniaturka samochodu Ford Focus undefined bez tła

Ford Focus

Ford Mondeo

Miniaturka samochodu Ford Kuga undefined bez tła

Ford Kuga

Ford S-MAX

Ford Focus

Ford Mustang

Ford Exploler

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody Ford — warto wiedzieć

Samochody Ford to fundament motoryzacji światowej. Początki nie były łatwe. Mimo to w 1903 roku, wraz ze współinwestorami, Henry Ford założył Ford Motor Company. W 1908 roku do produkcji wprowadzono Model T. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych samochodów Forda. Ford Model T dostępny był z czterocylindrowym silnikiem o pojemności 2898 cm³ i mocy 22,5 KM. Produkowany był aż do 1927 roku. W sumie z fabryk wyjechało 15 milionów sztuk tych aut. W tamtych czasach był to nie lada wyczyn. Stało się to możliwe dzięki wprowadzeniu linii produkcyjnej. Zrewolucjonizowała ona montaż pojazdów. Znacząco spadł koszt produkcji samochodów Ford. Tym samym więcej rodzin mogło sobie pozwolić na jego zakup. W 1919 roku Henry Ford wraz z synem wykupili akcje udziałowców. Od tej pory firma jest całkowicie ich własnością. Wprowadzili możliwości atrakcyjnego finansowania zakupu samochodu Ford. W nieco innej formie system ten działa po dziś. Dzięki temu automobile opanowały USA. A Model T na trwałe zapisał się w historii motoryzacji światowej. Dzisiaj dodatkowe korzyści z zakupu Forda to tani leasing dla firm i osób prywatnych.

Leasing samochodu Ford — atrakcyjne finansowanie aut flotowych

Samochody Ford to podwaliny masowej produkcji samochodów na świecie. Zmotoryzowały Amerykę. Zrewolucjonizowały przemysł. Do dziś samochody marki Ford obecne są na światowym rynku. Nieustająco unowocześniane wyznaczają trendy całej branży. W Polsce zdobyły przede wszystkim rynek aut osobowych i dostawczych. Sprzyja temu leasing: operacyjny, finansowy i konsumencki na samochody Ford. Dotyczy on zarówno pojazdów osobowych, jak i dostawczych. Te pierwsze chętnie wybierane są przez konsumentów jak podstawowy pojazd w domu. Są doskonałe zarówno do jazdy po mieście, jak i w trasy. Atrakcyjne rodzaje finansowania w leasingu sprawiły, że Ford jest równie chętnie wybierany do firm. To tani w eksploatacji i wygodny samochód. Łatwy w serwisowaniu i naprawie. Leasing samochodów Ford w firmie to prosty i szybki sposób na nowe auto.

Kalkulator leasingu samochodów Fordzobacz, jak mało zapłacisz za leasing Forda! Porównywarka leasingu Ford wyszuka atrakcyjną ofertę! Ford w leasingu jest tańszy niż myślisz!

Finansowanie samochodu Ford

Ford oferuje skrojone na miarę potrzeb rodzaje finansowania samochodów dla firm i osób prywatnych. Każdy kupiec znajdzie tu optymalną dla siebie ofertę. W Polsce szybkim i wygodnym sposobem na posiadanie własnego Forda stał się leasing. Sytuację ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej lub status wspólnika w spółce. Promocyjne finansowanie i leasing aut Ford dostępne jest bowiem od ręki dla firm. Korzystają one z takiego rozwiązania już od dziesięcioleci. Osobówki i furgonetki Forda wzniosły w Polsce na wyżyny niejeden biznes! Dopasowane rodzaje finansowania na samochody Ford są atrakcyjne dla każdego. Wszystko uwzględnia indywidualnie dopracowana umowa. Zawierana jest na okres:

  • Ford — leasing operacyjny: 24 – 72 miesięcy;
  • Ford — leasing finansowy: 6 – 72 miesięcy.

Finansowanie samochodów Ford powstało dla ułatwienia zakupu jednakowo dla firm, jak i osób prywatnych. To alternatywa dla drogich kredytów bankowych. Prosty sposób na nowe auto do domu i firmy. Leasing samochodów Ford dostępny jest w elastycznej i przejrzystej dla Klienta formule.

Oferta leasingu na Forda

Ford w leasingu to dobre rozwiązanie na prestiżowy lub dostawczy samochód dla firmy. Nowe auto to podstawa w działalności gospodarczej. Rata w ofercie leasingu na Forda jest łatwa do obliczenia. Sprawdzisz ją za pomocą prostego narzędzia. Kalkulator leasingu samochodów Ford wskazuje jego całkowity koszt! Wszystkie zmienne zawarte są w prostej umowie na określony czas. Ta oferta dostosowana jest do potrzeb przedsiębiorstw i osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Ford w leasingu to uproszczona procedura i elastyczne warunki. Potrzebujesz najtańszy leasing na samochód Ford? Skontaktuj się z nami! Dobierzemy optymalną do potrzeb opcję.

Leasing Forda — warunki umowy

Leasing Forda to uproszczona procedura i proste warunki otrzymania samochodu. To minimum formalności. Jakie dokumenty są potrzebne, by spełnić warunki leasingu na Forda? Niezbędne są dokumenty firmy. Wymagany jest także dowód tożsamości właściciela lub wspólnika. Harmonogram rat leasingu jest dostosowany do potrzeb firmy lub spółki. Zakończenie umowy leasingu na Forda otwiera nowe możliwości. Samochód można bowiem wykupić na preferencyjnych warunkach. Można też oddać go finansującemu. Nowa oferta Forda w leasingu może być równie dobrym rozwiązaniem.

Zobacz, jak niewielka może być rata miesięczna! Dostosuj warunki umowy leasingu Forda do wymagań firmy! Skontaktuj się z nami, by uzyskać informację od doradcy!

Leasing konsumencki na Forda

Leasing samochodów Ford dla osoby prywatnej możliwy jest dzięki finansowaniu go w modelu konsumenckim. To swoista pożyczka na samochód Forda. Z możliwością wykupu lub w formie najmu długoterminowego. Bez wysokich rat kredytu bankowego. Zbędnych formalności i uciążliwych procedur. Na prostych zasadach. Leasing konsumencki na Forda ułatwia życie użytkownikom. Koszt obsługi pojazdu i ubezpieczenie ujęte są w harmonogramie rat. Wystarczy stawiać się na okresowym przeglądzie w salonie Forda.

Chcesz wiedzieć, ile to kosztuje? Mniej niż myślisz! Leasing konsumencki dla samochodów Ford — Kalkulator.

Leasing Forda — kalkulator rat

Symuluj leasing Forda i oblicz ratę za samochód. Uwzględnij wszystkie szczegóły. Dobierz napęd i wyposażenie. Określ długość umowy. Dostosuj warunki umowy, oblicz koszty i ustal harmonogram najtańszego leasingu dla nowego Forda. Przekonaj się, że to się opłaca! Oferta jest niezwykle elastyczna. Dopasowana do potrzeb dużych i małych firm. Porównaj leasing Forda, aby poznać najtańszy sposób na nowy samochód!

Porównywarka leasingu dla samochodu Fordprzekonaj się, że mamy najlepszą ofertę!

Leasing Forda — wygodny pakiet korzyści

Leasing samochodów Ford to nieocenione korzyści dla każdego. Minimum formalności i wymagania leasingodawców znacznie skracają czas procedury sprawdzania zdolności kredytowej firmy. Niskie raty leasingu samochodów Ford to dla firmy dodatkowe koszty prowadzenia działalności. Stąd jest to najpopularniejsza forma zakupu pojazdów dla przedsiębiorstw. W leasing można wziąć Forda osobowego i dostawczego. Zależne jest to od indywidualnych potrzeb firmy. Z pewnością jest to samochód, który sprosta wielu wyzwaniom. Wygodny, tani i reprezentacyjny. Przede wszystkim nowy, co ma wpływ na niski koszt koniecznego serwisu.

Ford — leasing na samochody używane

Samochody na rynku wtórnym także można sfinansować leasingiem Forda. Warunkiem może być tu jedynie termin, na jaki zawarta będzie umowa. Wraz z wiekiem pojazdu nie może on przekroczyć bowiem 11 lat. To maksymalny wiek leasingu Forda na finansowanie używanego samochodu. Jest to jednak wygodne rozwiązanie zakupu aut specjalnych i sprowadzanych spoza Unii Europejskiej. Tym sposobem można cieszyć się także pojazdami, których nie ma w polskiej dystrybucji.

Czy leasing Forda się opłaca?

Czy leasing Forda się opłaca? Odpowiedzią może być tu widok tych samochodów na polskich drogach. Duża ich część codziennie przemierza krótsze i dłuższe trasy. Przewożą ludzi i towary w różne zakątki kraju. Wiele z nich jeździ dzięki wygodnemu finansowaniu Forda leasingiem dla firm lub osób indywidualnych. To wygodne i szybkie rozwiązanie. Korzysta z niego bardzo wielu przedsiębiorców. Leasing na Forda na pewno się opłaca!

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.