Samochody osobowe

Ford

Sprawdź modele dostępne w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

500 PLN4500 PLN

Nie znalazłeś swojego modelu ?

Jeśli nie znalazłeś swojego wymarzonego modelu, skontaktuj się z nami a postaramy się wspolnie skonfigurować Twój nowy samochód.

01

Wypełnij formularz

Przeslij zapytanie do naszego biura

02

Kontakt z doradcą

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą

03

Podpisanie umowy

Dopasujemy umowe do Twoich potrzeb

04

Odbiór samochodu

Możesz już odebrać samochód w salonie

Informacje na temat Ford

Ford Motor Company koncern założony w roku 1903 przez Henrey’go Forda już w 5 lat po powstaniu marku produkował znany na całym świecie model T. Samochód jako pierwszy w historii był produkowany na taśmie produkcyjnej, dzięki czemu stawał się coraz tańszy i dostępy dla szerszego grona odbiorców. Gama produkcyjna marki Ford jest wprost ogromna i jak często to bywa nieco różni się w zależności od kontynentu. Nie sposób jednak nie wspomnieć o kilku modelach znanych każdemu jak np. Ford F-150, najlepiej i najszybciej sprzedający się pickup świata, super sportowy Ford GT, globalny Ford Mondeo, rajdowy Ford RS2000, czy pierwszy dostawczak świata kultowy już Ford Transit. Ford jest także właścicielem luksusowej amerykańskiej marki Lincoln, ciekawa jest też historia współpracy z innymi markami. Ford niegdyś był właścicielem takich marek jak: Jaguar, Volvo a nawet Daimler!

Jednym z liderów segmentu pojazdów firmowych jest oczywiście model Focus, często wyborem klientów pada także model Kuga, obecnie w nowej wersji, świetnie prezentuje się w ratach wynajmu długoterminowego. Leasing dla tego modelu prezentuje się równie atrakcyjnie, świetnie wyposażoną Kugę można już mieć za ok 1200zł przy niskiej wpłacie własnej. Obecnie Ford we współpracy z marką Toyota wprowadza modele hybrydowe (Mondeo, Kuda) oraz miękkie hybrydy np. Puma Ecoboost o mocy łącznej 155KM.

Ford - leasing i wynajem długoterminowy

Samochody marki Ford są dostępne na naszej stronie w leasingu oraz wynajmie długoterminowym. Nasi specjaliści chętnie pomogą przy wyborze najlepszego finansowania oraz warunków umowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę samochodów osobowych oraz dostawczych.

Dowiedz się więcej na temat opcji finansowania

Leasing

Leasing jest aktualnie najpopularniejszą metodą finansowania samochodów przez firmy oraz osoby fizyczne.

Zobacz więcej

Wynajem długoterminowy

Jest to nowoczesna forma użytkowania pojazdu przez wskazany w umowie okres przy określonym limicie kilometrów.

Zobacz więcej

Pożyczka

Jest udzielana przez firmy leasingowe i jest przeznaczona tylko na sfinansowanie środków trwałych.

Zobacz więcej

Częste pytania i odpowiedzi

W

Czym jest wynajem długoterminowy oraz czym się różni od leasingu tradycyjnego ?

Wynajem jest nowoczesną formą użytkowania pojazdu. Dzięki zryczałtowanej miesięcznej opłacie, nie musisz przejmować się nie planowanymi kosztami napraw samochodu czy opłaceniem rocznej polisy. Spłacasz tylko tyle, ile pojazd traci na wartości. Nie musisz spłacać go w 100% jak w przypadku leasingu.

W

Czy możliwy jest wykup po wynajmie

Użytkownik pojazdu posiada możliwość jego wykupu po kontrakcie. Wartość wykupu ustala się przed lub po okresie podstawowym umowy.

W

Dlaczego muszę podać limit kilometrów ?

Dzięki określeniu ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, możemy obliczyć jak często odwiedzisz serwis oraz jaka będzie utrata wartości w czasie. Dzięki temu rata będzie adekwatna do Twojego poziomu eksploatacji pojazdu i dopasowana dla Ciebie.

L

Poszukuje innego auta niż w przedstawionych ofertach, czy mogę liczyć na ofertę ?

Oczywiście, zespół ekspertów MyLease jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli wśród naszej szerokiej oferty nie znajdziesz swoich szczegółowych preferencji, skontaktuj się z nami, możemy przeszukać dokładnie dostępne pojazdy danej marki, lub skierować dla Ciebie zamówienie do produkcji.

L

Co to jest leasing ?

Leasing polega na tym, że firma leasingowa „użycza” przedsiębiorcy lub osobie fizycznej określony przedmiot w zamian za płatność w postaci rat leasingowych.

W

Jakie dokumenty potrzebuję aby złożyć wniosek ?

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty właściciela firmy / reprezentanta oraz podstawowe dane finansowe, które wystarczy uzupełnić w ramach oświadczenia. W pewnych sytuacjach doradca może poprosić o dodatkowe informacje.

L

Czy mogę leasingować auto używane ?

Tak! Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami pojazdów używanych i pokontraktowych. Mamy dostęp do największej sieci pojazdów w kraju. Przygotujemy komplet informacji na temat pojazdu oraz atrakcyjną propozycje finansowania.

Cały proces zamówienia nowego samochodu

RUSZAJ

KROK

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR

KROK

04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA

KROK

03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT

KROK

02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ

KROK

01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

START

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Dane kontaktowe

Obiekty zainteresowania (znznacz dowolną ilość)

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.