Samochody osobowe

Volkswagen leasing

Zdjęcie głowne Volkswagen leasing

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Volkswagen Polo

Miniaturka samochodu Volkswagen T-Cross undefined bez tła

Volkswagen T-Cross

Volkswagen Golf

Miniaturka samochodu Volkswagen Golf undefined bez tła

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf Variant

Volkswagen Touran

Volkswagen Passat Variant

Miniaturka samochodu Volkswagen Tiguan undefined bez tła

Volkswagen Tiguan

Volkswagen Arteon

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody Volkswagen — moto ciekawostki

Samochody Volkswagen są jednymi z najpopularniejszych w Europie. Znane są na całym świecie. Nazwa marki w wolnym tłumaczeniu oznacza auto dla ludu. Jak powstał producent tych powszechnych w każdym kraju samochodów? Największy wkład w jego powstanie miał Adolf Hitler. W 1933 roku zlecił on projekt i konstrukcję auta, które stało się ikoną motoryzacji. Warunki były precyzyjnie określone. Miał posiadać 4 miejsca dla osób dorosłych i rozpędzać się do 100 km/h. Jego cena w sprzedaży nie mogła przekroczyć 1000 ówczesnych marek niemieckich. Takie zadanie otrzymał nie kto inny jak sam Ferdinand Porsche. Stworzył samochód odpowiadający wskazanym założeniom. Pierwotnie nazwany został KdF. Chodzi oczywiście o popularnego do dziś „Garbusa”. Pierwsze samochody opuściły fabrykę w 1941 roku. Przez okres wojny wyprodukowano ich w sumie 630 sztuk. Dostępny był w nadwoziach typu sedan i cabrio, jak również w wariancie wojskowym. Po wojnie produkcja powstawała na potrzeby wojskowe. Wtedy też nazwę marki zmieniono na Volkswagen. Z linii montażowej zjeżdżały kolejne wersje „Garbusa”. Popyt był tak duży, że zdecydowano się na produkcję w Meksyku i Brazylii. Do 2003 roku z taśm zeszło ponad 21 milionów egzemplarzy samochodów Volkswagen Kafer (Garbus).

Jednak samochody Volkswagen to nie tylko ten popularny model. W 1950 roku rozpoczęto produkcję Transportera. To pierwszy model samochodu dostawczego. Pod niezmienioną nazwą istnieje na rynku do dzisiaj. W międzyczasie zmieniono jego stylistykę nadwozia i wprowadzono innowacje konstrukcyjne. W 1973 roku powstał Passat. Rok później — Golf. Do dziś samochody Volkswagen są niezwykle popularne. Charakteryzuje je niezawodność oraz nowoczesne rozwiązania. To mnogość modeli, wersji silnikowych i nadwozi. Do wyboru klientów pozostaje kilkanaście modeli, które produkowane są obecnie na całym świecie. To doskonałe samochody. Eleganckie, oszczędne i wygodne. Są tanie w utrzymaniu. Zakup samochodu Volkswagen możliwy jest w opcji leasingu finansowym, operacyjnym i konsumenckim. Ten rodzaj finansowania pozwala na jego kupno w atrakcyjnej cenie. I bez zbędnych formalności.

Finansowanie Volkswagena — oferta dla każdego

Promocyjne finansowanie Volkswagena dla firm i osób prywatnych jest atrakcyjnym sposobem na nowy samochód. Finansujący sprowadzili bowiem jego zakup do minimum. Popularnym w Polsce sposobem na to stał się leasing. Rodzaje finansowania Volkswagena dopasowane są do potrzeb nabywcy. Dotyczy to zarówno prowadzących działalność, jak i osoby prywatne. Proste zasady i szybkie decyzje. Tak w skrócie można określić leasing na samochody Volkswagen. Możliwości, jakie daje, są niezwykle wygodne dla kupującego. Wystarczy wybrać samochód w salonie i złożyć dokumenty o przyznanie atrakcyjnego finansowania.

Oferta leasingu na samochody Volkswagen

Samochody Volkswagen są w Polsce niezwykle popularne. Zarówno osobowe, jak i dostawcze. Często stanowią podstawę floty firmowej. Wśród prywatnych użytkowników przeważa opinia, że jest to samochód nie do zdarcia. Nie dziwi zatem jego duża popularność. Volkswagen to jeden z chętniej branych w leasing samochodów. Osobowe są reprezentacyjną wizytówką przedsiębiorstwa. Dostawcze jego siłą pociągową. Oferta leasingu na Volkswagena to przede wszystkim atrakcyjna rata oraz koszt. Dostępna zarówno dla dużych, jak i małych firm. To idealny sposób na nowy samochód dla każdego. Oferta skierowana jest bowiem także dla osób nieprowadzących działalności.

Warunki umowy na leasing Volkswagen

Umowy na leasing Volkswagena są wyjątkowo proste i przejrzyste. Jakie warunki trzeba spełnić? Wystarczy obecność właściciela firmy lub osoby reprezentującej. A jakie dokumenty są potrzebne do przyznania leasingu na Volkswagena? Wystarczy dowód tożsamości oraz te dotyczące firmy. Szybka procedura weryfikacyjna znacząco przyspiesza proces. Warunki otrzymania leasingu na Volkswagena nie są bowiem skomplikowane. Nie jest wymagana wpłata własna. Nie ma konieczności podpierania się drogimi kredytami bankowymi. Nie trzeba też zabezpieczenia i dziesiątek niepotrzebnych nikomu dokumentów. Cała procedura to określenie elastycznych warunków leasingu na Volkswagena. Zakończenie umowy umożliwia wykup auta na własność. Wszystko to bez zbędnych formalności. Z jedną, miesięczną ratą. Warto sprawdzić wcześniej całkowity koszt leasingu. Można to zrobić za pomocą prostego narzędzia. Dostosuj warunki umowy leasingu na Volkswagena korzystając z tego kalkulatora.

Leasingu konsumencki na Volkswagena

Leasing konsumencki Volkswagena to oferta stworzona na potrzeby osoby prywatnej. Umożliwia zakup auta na atrakcyjnych warunkach z pominięciem kredytu bankowego. Warunki umowy są podobne do oferty dla firm. To leasing samochodu Volkswagen w modelu konsumenckim. Z atrakcyjną ratą i elastycznymi warunkami. Z możliwością wykupu samochodu na własność po zakończeniu umowy. Pożyczka na samochód Volkswagen nie wymaga wielu formalności. Jest przejrzysta. Harmonogram rat określa ich wysokość i datę dokonania zapłaty. Całkowity koszt leasingu jest niski, a atrakcyjna forma zakupu szybka i bezproblemowa.

Leasing Volkswagen — kalkulator niskich rat

Oblicz ratę za leasing Volkswagena! Przekonaj się, że to najlepsza oferta finansowania nowego samochodu do firmy i użytku prywatnego. Symuluj umowę leasingu na Volkswagena, stwórz harmonogram rat i oblicz koszty. Sprawdź też, która z ofert jest najlepsza. Dostosuj warunki umowy i porównaj leasing na Volkswagena. To proste! W ciągu chwili przekonasz się, że ten rodzaj zakupu auta jest tani. Porównywarka leasingu pozwoli wybrać najlepszą opcję. Bez wpłaty własnej i z niską ratą miesięczną.

Sprawdź, ile zapłacisz! Oblicz wysokość raty za pomocą kalkulatora leasingu samochodów Volkswagen.

Volkswagen w leasingu — pakiet korzyści

Korzyści wynikające z posiadania samochodu Volkswagen w leasingu są jasne. Przede wszystkim to niskie wymagania leasingodawców i minimum formalności. Sprowadzają się do sprawdzenia zdolności kredytowej. Miesięczna faktura obniża koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Niskie raty nie są obciążeniem dla budżetu. Możliwość korzystania z nowego samochodu może zaś przynieść dodatkowy dochód. VAT stanowiący część raty miesięcznej można odliczyć od podatków firmy. W ten sposób zakup samochodu staje się o wiele tańszy.

Volkswagen leasing na samochody używane

Leasing na samochody Volkswagen dopuszcza możliwość zakupu aut z rynku wtórnego. Warunkiem jest wiek pojazdu. Sfinansować leasingiem można auta, które do dnia zakończenia umowy nie przekroczą 11 lat. To świetna oferta na zakup aut specjalnych lub sprowadzanych z zagranicy. Leasing na samochody Volkswagen ułatwia bowiem życie przedsiębiorców. Daje możliwość spokojnej spłaty miesięcznych rat, podczas gdy pojazd już na siebie zarabia.

Czy leasing Volkswagena się opłaca?

Leasing na samochody Volkswagen to atrakcyjna forma finansowania. Czyni to możliwość dopasowania czasu trwania umowy oraz wysokości rat. Odliczanie podatku VAT od kosztów działalności powoduje, że zakupione auto jest tanie. Wygoda w postaci miesięcznych rat pozwala zaplanować budżet. Ważne przy tym jest, że raty miesięczne w leasingu Volkswagena są stałe. Nie zmieniają się bez względu na inflację oraz stopy procentowe. To uczciwa i atrakcyjna oferta na nowe auto do firmy i użytku prywatnego.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.