Samochody osobowe

Volvo leasing

Zdjęcie głowne Volvo leasing

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody VOLVO — bezpieczeństwo i innowacja

Samochody VOLVO od zawsze kojarzą się z bezpieczeństwem. Z pozoru proste, eleganckie auta naszpikowane są innowacyjnymi rozwiązaniami chroniącymi uczestników ruchu. Historia najbezpieczniejszych samochodów na świecie rozpoczęła się od modelu OV4. Zaprezentowano go 14 kwietnia 1927 roku. Od początku przyjęto założenie, że samochody VOLVO będą polegały całkowicie na własnej konstrukcji. Wyznacznikiem firmy była jakość. To wyróżniało markę na tle innych, często znacznie tańszych. Rok 1929 należy do VOLVO PV651 z pierwszym na świecie 6-cylindrowym silnikiem chłodzonym wodą. Już wtedy konstrukcje tych samochodów wyposażone były w hydrauliczne hamulce. Pojawiła się tu także synchronizowana skrzynia biegów. Volvo słynie też z samochodów ciężarowych i autobusów. Po zakończeniu II wojny światowej z fabryk wyjechał przebojowy PV444. 4-cylindrowy, 4-osobowy, o mocy 40 KM. O samochodach VOLVO zrobiło się znów głośno w 1957 roku. Rzecz stała się dzięki modelowi 120 Amazon. Promowano go za pomocą crash-testów. Tak, to pierwszy samochód z trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Przełomowy był model 144, który ukazał się w 1966 roku. Uznano go za wówczas za najbardziej zaawansowany samochód na świecie. Pierwszy raz zastosowano strefy kontrolowanego zgniotu. Hamulców tarczowe zamontowano na wszystkich kołach. Pasy bezpieczeństwa zainstalowano także dla pasażerów na tylnej kanapie. Pierwszy raz wprowadzono też urządzenia monitorujące emisję spalin. W 1973 roku samochody VOLVO zyskały elektroniczny wtrysk paliwa. Od tego momentu marka zyskała sobie miano producenta najbezpieczniejszych aut na świecie. Kolejne modele wyposażone były w innowacyjne rozwiązania chroniące pieszych i pasażerów samochodu. Do dziś firma jest prekursorem tego typu rozwiązań na świecie. Innowacyjne jest tu coś jeszcze. Leasing na samochód VOLVO — operacyjny, finansowy lub konsumencki.

Finansowanie VOLVO — atrakcyjna oferta dla każdego

Promocyjne finansowanie samochodów VOLVO dla firm i osób prywatnych to sposób na nowe auto. Opiera się na niskich kosztach miesięcznych oraz możliwości odpisania od podatku. To popularny w Polsce leasingoperacyjny, finansowy i konsumencki. Zarówno dla prowadzących działalność, jak i osób prywatnych, przygotowano różne rodzaje finansowania. Jednym z nich jest najtańszy leasing samochodów VOLVO dla firm. Warunki opracowano z myślą o wygodzie nabywcy. Jasna umowa, wygodny harmonogram, możliwość wykupu. Do tego niska rata i koszty leasingu na VOLVO.

Oferta leasingu na VOLVO — bezpieczna korzyść

Oferta leasingu na samochód VOLVO to rozwiązanie trafiające idealnie w potrzeby nabywcy. Nowe auto jest bowiem dostępne w krótkim czasie. Nie wymaga uciążliwych wniosków o uciążliwy kredyt bankowy. Tu procedura przebiega szybko i sprawnie. Dodatkowym atutem pozostaje niski koszt i rata za auto marki VOLVO w leasingu. Wszystko zgodnie z ustalonym wcześniej harmonogramem. Dopasowanym do potrzeb i możliwości. Leasing VOLVO dostępny jest dla wszystkich samochodów tego producenta. Powodzeniem cieszą się zarówno osobowe, jak i użytkowe. Tymi autami chce jeździć każdy. Bezpieczeństwo na drodze to rzecz nadrzędna. Dlatego samochody VOLVO są tak chętnie kupowane w leasingu. Zwłaszcza że oferta przeznaczona jest niemal dla każdego zainteresowanego.

Warunki dobrej umowy na leasing VOLVO

Warunki przyznania leasingu na VOLVO są nieskomplikowane i przystępne dla każdego. Jakie warunki trzeba spełnić? Dla przedsiębiorców i wspólników spółek wymagania są podstawowe. Dokumenty, jakie są potrzebne do leasingu firmy to dowody osobiste lub paszporty. Istotne będą także te dotyczące prowadzonej działalności. To najważniejsze warunki, jakie są konieczne, by spełnić warunki otrzymania leasingu. Sama umowa to elastyczne podejście do potrzeb. Możliwość finansowania dotyczy każdego samochodu z salonu. Okres trwania, zakończenie umowy i wysokość rat leasingu na VOLVO zależą od samego nabywcy. Wcześniej warto przeprowadzić symulację leasingu na nowe VOLVO za pomocą prostego narzędzia.

Samodzielnie dostosuj warunki umowy na leasing samochodu VOLVO za pomocą tego kalkulatora.

Samochody VOLVO w leasingu konsumenckim

Samochody Volvo w leasingu konsumenckim to oferta skierowana dla osoby prywatnej. To rodzaj finansowania, dzięki któremu każdy może cieszyć się pojazdem tej marki. Dostępna jest w opcji najmu długoterminowego z możliwością wykupu samochodu VOLVO. Leasing w modelu konsumenckim jest znacznie tańszy niż pożyczka na samochód. Nie wymaga też wkładu własnego. Procedura przy tym uproszczona jest do niezbędnego minimum. Wstępny harmonogram można ustalić za pomocą kalkulatora rat leasingu konsumenckiego na VOLVO. Sprawdź jak mało zapłacisz!

Leasing VOLVO — kalkulator niskich rat

Symuluj leasing — dostosuj warunki umowy, stwórz harmonogram i oblicz ratę leasingu na samochód VOLVO! Sprawdź sposób na tani zakup nowego auta do firmy oraz użytku prywatnego. Taniej nie będzie. Porównaj leasing na VOLVO i znajdź najtańszy. Dostępny od ręki na wybrane auto z salonu. Bez zbędnych procedur i wysokich prowizji. Porównaj koszty nowego VOLVO za pomocą porównywarki leasingu. To jedna, stała przez ustalony okres trwania umowy rata. I możliwość wykupu pojazdu.

VOLVO w leasingu — bezpieczne finansowanie

Leasing na samochód VOLVO to niskie raty wpisane dodatkowo w koszty prowadzenia działalności. Do tego nowy samochód, który pracuje na siebie od pierwszych dni. Wymagania leasingodawców to sprawdzenie zdolności kredytowej i minimum formalności. Szczegóły umowy na bieżąco dopasowywane są do możliwości i potrzeb nabywcy nowego samochodu VOLVO. Jego wybór staje się przyjemną formalnością. Auta objęte są atrakcyjnym pakietem ubezpieczeń. Wliczone jest ono w miesięczną ratę leasingu.

VOLVO leasing na auta używane

Możliwe jest sfinansować leasingiem samochód znaleziony na rynku wtórnym. Często dotyczy to pojazdów specjalnych lub sportowych. Niekiedy sprowadzanych zza oceanu lub indywidualnej wersji. Leasing na używane samochody VOLVO może trwać maksymalnie do osiągnięcia przez nie 11 lat.

Czy leasing samochodów VOLVO się opłaca?

Leasing samochodów VOLVO to rozwiązanie znane od lat. Nigdy dotąd nie było jednak tak tanie. To idealny sposób na nowe auto do firmy i użytku prywatnego. Na prostych i przejrzystych zasadach. Wszystko w zgodzie z elastycznym harmonogramem rat uzgodnionym przy podpisaniu umowy leasingu. Raty ujmowane w kosztach działalności i dostępność leasingu czynią go atrakcyjną formą finansowania VOLVO.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.