Samochody osobowe

BMW wynajem długoterminowy

Zdjęcie głowne BMW wynajem długoterminowy

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu BMW seria 1 undefined bez tła

BMW seria 1

Miniaturka samochodu BMW Seria 2 undefined bez tła

BMW Seria 2

Miniaturka samochodu BMW X1 undefined bez tła

BMW X1

Miniaturka samochodu BMW seria 3 undefined bez tła

BMW seria 3

Miniaturka samochodu BMW seria 3 undefined bez tła

BMW seria 3

Miniaturka samochodu BMW seria 4 undefined bez tła

BMW seria 4

Miniaturka samochodu BMW seria 5 undefined bez tła

BMW seria 5

Miniaturka samochodu BMW X3 undefined bez tła

BMW X3

Miniaturka samochodu BMW seria 5 undefined bez tła

BMW seria 5

Miniaturka samochodu BMW X4 undefined bez tła

BMW X4

Miniaturka samochodu BMW X5 undefined bez tła

BMW X5

Miniaturka samochodu BMW X6 undefined bez tła

BMW X6

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

BMW — abonament na radość z jazdy

Samochody BMW są jednymi z najpopularniejszych na świecie. Niemiecka marka doskonale zadomowiła się też w Europie. Kojarzona jest z eleganckim luksusem, nowoczesnością i ponadprzeciętnymi osiągami aut BMW. Bogato wyposażone świadczą o swoistym prestiżu właściciela. Starsze modele szybko stają się zadbanymi i poszukiwanymi na rynku zabytkami. Modele BMW z lat 90 wyprzedzały konkurencję o dekadę. Nowoczesne silniki i innowacje wprowadzane w konstrukcje pojazdu owocowały coraz to lepszymi modelami. Modele BMW 3, 5 i 7 stały się jednymi z popularniejszych w bogatych dzielnicach USA. Od lekkich kabrioletów po ciężkie limuzyny. BMW trafiało w gusta odbiorców na całym świecie. Po dziś dzień daje radość z jazdy. Doceniają to także kierowcy w Polsce. To auto stało się tu niezwykle popularne. Użytkowane jest przez osoby prywatne oraz celebrytów. Samochody BMW służą codziennie głowom rządu oraz służbom porządkowym. To wyjątkowo uniwersalny samochód zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesie. W Polsce BMW dostępne jest także w najmie długoterminowym dla firm i osób prywatnych.

Wynajem długoterminowy samochodów BMW

Wynajem długoterminowy samochodów BMW dla firm i osób prywatnych to ciekawa oferta. Kierowana jest głównie do osób, które cenią sobie prostotę i wygodę w życiu. Najem BMW to swoisty abonament na samochód. Najemca nie jest jego właścicielem. Ponosi jedynie koszt użytkowania. Finansowanie to powstało z myślą o osobach czasowo przebywających w kraju. Oddelegowanych do innego miasta lub korzystających tymczasowo z wielu samochodów. Jest to forma dzierżawy potwierdzona umową najmu na użytkowanie pojazdu. Wysokość raty miesięcznej zależna jest tu od wartości rynkowej samochodu. Na obniżenie kwoty miesięcznej raty wpływ ma także okres najmu długoterminowego BMW. Ten rodzaj finansowania dopuszcza możliwość wykupu samochodu po zakończonej umowie. BMW w najmie długoterminowym sprawdza się doskonale w celach służbowych i jako samochód prywatny. Najważniejsze jednak, że cały proces jest prosty, szybki i przejrzysty. Samochód BMW na abonament to typowy najem długoterminowy. Dla siebie, do firmy lub dla najbliższych. Najemca zwolniony jest ze wszystkich czynności urzędowych dotyczących pojazdu. Pozostaje czysta radość z jazdy.

BMW w wynajmie długoterminowym — warunki umowy

Oferta na wynajem długoterminowa samochodu BMW jest prosta. Określona w kilku istotnych dla najmu punktach umowa wskazuje na czas trwania, datę zakończenia oraz roczny limit kilometrów. Przy ewentualnym wykupie samochodu BMW po zakończeniu umowy, najemca ma zawsze prawo pierwszeństwa. Wynajem długoterminowy BMW dla osoby prywatnej i firm nie wymaga wpłaty własnej. Procedurę można przeprowadzić dla każdego auta dostępnego w sprzedaży w salonie BMW. Od ręki. Bez stosu potwierdzeń, zaświadczeń i poczucia zmarnowanego czasu. Auto BMW w najmie długoterminowym jest wygodne już na etapie formalności. Zamiast problemów jest jedna, wygodna miesięczna rata.

BMW w abonamencie dla firmy i osoby prywatnej

BMW w abonamencie dla firmy i osoby prywatnej to przede wszystkim wygoda. Samochód jest w stałej gotowości do jazdy. Korzysta z darmowego serwisu oraz posiada pełny pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych. Bez chodzenia i szukania najlepszej oferty. Bez straty czasu na załatwianie formalności. Wystarczy ustalić szczegóły umowy, harmonogram i miesięczną opłatę abonamentową. Bez kosztów wstępnych. Stała rata to comiesięczna kwota i podatek VAT możliwy do odliczenia dla prowadzących firmy. BMW na abonament dla firm może być kosztem prowadzenia działalności gospodarczej. To się opłaca!

Wynajem samochodów BMW dla osób prywatnych

Wynajem samochodu BMW dla osoby prywatnej to popularne rozwiązanie. Nie zmusza ono bowiem do zakupu nowego samochodu. Nie powoduje konieczności wydania gotówki lub wspierania się niekorzystnymi kredytami bankowymi. Wynajem długoterminowy samochodów BMW dla osoby prywatnej to nowe auto dostępne na abonament. Niemal od ręki. Bez kosztów własnych i zadłużania się. Przez określony w umowie czas można cieszyć się samochodem z górnej półki. Po zakończeniu umowy można go wykupić lub oddać. I wziąć kolejne BMW w najem długoterminowy. Wszystko wliczone w jedną, miesięczną ratę. Do tego niską!

Wynajem długoterminowy BMW — kalkulator

Chcesz poznać koszty wynajmu długoterminowego na BMW? Wcale nie są wysokie. Skorzystaj z prostego narzędzia i przekonaj się! Dostosuj warunki umowy, ustal harmonogram i oblicz ratę miesięczną wynajmu BMW. Uwzględnij przy tym ulubiony model auta. Określ jego wersję silnikową oraz wyposażenie. Symuluj najtańszy wynajem długoterminowy BMW dla firm i osób prywatnych.

Porównaj najem samochodów BMW! Przekonaj się, że u innych przepłacisz! Porównywarka wynajmu długoterminowego BMW.

Wynajem długoterminowy BMW — super oferta!

Czy wynajem BMW się opłaca? To retoryczne pytanie. Przy analizie należy wziąć pod uwagę wszelkie możliwe czynniki. Jednak opinie użytkowników mówią wyraźnie — wynajem długoterminowy BMW się opłaca. To szybkie i wygodne rozwiązanie. Bez zbędnych formalności i ton papieru. Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodów BMW? Na najlepszą ofertę. Te bowiem mogą różnić pomiędzy finansującymi o kilkanaście procent. Warto też sprawdzić, czy dostępny jest darmowy pakiet opon zimowych z wymianą. Do tego opłata serwisowa. Najmujący powinien być z niej zwolniony. W długoterminowym najmie samochodów BMW zapewnione jest kompleksowe ubezpieczenie OC, AC i NNW.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.