Samochody osobowe

Ford wynajem długoterminowy

Zdjęcie głowne Ford wynajem długoterminowy

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu Ford Puma undefined bez tła

Ford Puma

Miniaturka samochodu Ford Focus undefined bez tła

Ford Focus

Miniaturka samochodu Ford Focus undefined bez tła

Ford Focus

Miniaturka samochodu Ford Kuga undefined bez tła

Ford Kuga

Miniaturka samochodu Ford Mondeo undefined bez tła

Ford Mondeo

Miniaturka samochodu Ford Mondeo undefined bez tła

Ford Mondeo

Miniaturka samochodu Ford Ranger undefined bez tła

Ford Ranger

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Ford — dobry samochód na abonament

Samochody Forda znane były w Europie jeszcze przed II WŚ. Pierwsza fabryka na starym kontynencie powstała w Anglii w 1911 roku. Początkowo w Manchester produkowano Model T. Później fabryka montowała pojazdy na lokalny rynek brytyjski. Samochody Forda powstawały też w Niemczech. W czasie II WŚ fabrykę wcielono do produkcji pojazdów służących armii. Za oceanem pojawiły się dwa nowe samochody Ford. Jednym z nich był GPW łudząco przypominający Willysa. Drugi skierowany był na rynek cywilny. Po zakończeniu konfliktów zbrojnych w Europie firma powróciła właściwej produkcji. Nowe samochody osobowe Ford zaczęły zdobywać europejskie drogi i ulice. Dziś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. W Polsce ma około 5% udziału w rynku. Oznacza to, że co 20 kupowany nowy samochód jest Fordem. Tak duży sukces wspierany jest przez wynajem długoterminowy Forda dla firm i osób prywatnych.

Wynajem długoterminowy samochodów Ford

Wynajem długoterminowy Forda to prosty sposób, by jeździć nowym samochodem. Bez konieczności jego zakupu. To użytkowanie pojazdu w formie dzierżawy. Umowa najmu to finansowanie, przy czym najemca płaci jedynie miesięczny abonament za Forda. Możliwy, choć niekonieczny jest także jego późniejszy wykup. Wynajem długoterminowy Forda to uproszczony leasing dla osób prywatnych. Jest tańszy od pożyczki bankowej. Brak konieczności spłaty kapitału to znaczne obniżenie kwoty miesięcznej raty za Forda w abonamencie. Wynajem długoterminowy Forda może służyć w celach służbowych, ale także jako samochód prywatny. Umowa najmu to dobre rozwiązanie dla samochodu o dużej wartości rynkowej. Najemca może korzystać z niego w formie abonamentu. Z jedną miesięczną ratą i bez dodatkowych kosztów.

Wynajem długoterminowy Forda — warunki umowy

Wynajem długoterminowy Forda to oferta kierowana dla osoby prywatnej. W nieco innej formie korzystają z niej także firmy. To wygodne rozwiązanie. Użytkownik auta Ford w długoterminowym wynajmie płaci jedynie abonament. Miesięczna rata zależna jest od limitu kilometrów oraz okresu trwania umowy. Nie ma konieczności dokonywania wpłaty własnej. Zakończenie umowy jest równoznaczne z prawem pierwszeństwa przy wykupie samochodu. Nie jest to jednak obowiązek a opcja. Wielu najemców przyzwyczaja się do swojego Forda w abonamencie. Część wykupuje swoje auto. Dla innych zakończenie umowy jest okazją do podpisania kolejnej. Na najem długoterminowy Forda w abonamencie.

Ford w abonamencie dla firmy i osoby prywatnej

Samochody Forda na abonament są wygodne! Miesięczną opłatę abonamentową stanowi stała rata. Najemca nie ponosi żadnych kosztów wstępnych. Ford w abonamencie dla firmy i osoby prywatnej to jedna miesięczna faktura. Zawiera podatek VAT i jest kosztem księgowym. W cenie abonamentu jest użytkowanie, serwis oraz konieczne opłaty za samochód. Użytkownik nie opłaca dodatkowego ubezpieczenia. Nie martwi się kosztami przeglądów. Ma cieszyć się z posiadania samochodu Ford w najmie długoterminowym.

Wynajem samochodów Ford dla osób prywatnych

Wynajem samochodu Ford dla osoby prywatnej bije rekordy popularności. To szybki sposób, by cieszyć się nowym autem. Bez zbędnych procedur i drogich kredytów. To świetne rozwiązanie dla osób, które nie lubią formalności. Jedna umowa określa wszelkie warunki wynajmu Forda dla osoby prywatnej. Zarejestrowanego, opłaconego, gotowego do drogi. Wszelkie czynności związane z rejestracją i ubezpieczeniem pojazdu wykonywane są przez finansującego. Najemca Forda w abonamencie zna wysokość swojej miesięcznej raty za samochód. Nie zaskoczą go podwyżki cen ubezpieczeń ani koszt serwisu. Kwota jest stała.

Wynajem długoterminowy Ford — kalkulator

Symuluj wynajem długoterminowy Forda i oblicz ratę najmu! To proste! Już dziś możesz sprawdzić, jak niską ratę abonamentu zapłacisz! Koszty wynajmu długoterminowego Forda nie są duże! Wybierz swój ulubiony model Uwzględnij rodzaj paliwa i silnik. Dobierz wyposażenie. Dostosuj warunki umowy i stwórz swój harmonogram wynajmu długoterminowego Forda! Pamiętaj, że nie zapłacisz nic więcej. Żadnych wpłat własnych i ukrytych kosztów. Najtańszy wynajem długoterminowy Forda jest faktem! Wystarczy sprawdzić to za pomocą prostego narzędzia. Skorzystaj z porównywarki wynajmu długoterminowego Forda.

Porównaj najem samochodów Ford!

Wynajem długoterminowy Toyota — wygodna oferta!

Czy wynajem Forda to dobre rozwiązanie? Opłacając miesięczny abonament nie dostajemy wszak na własność samochodu. Pozostaje jednak możliwość jego wykupu. Z drugiej strony po zakończeniu wynajmu długoterminowego można przesiąść się w znacznie nowszy model Forda. Nowoczesne formy finansowania najmu samochodów sprawiają, że ludzie często je zmieniają. Nikt nie przyzwyczaja się do auta na dłużej. Wynajem długoterminowy samochodów Ford temu sprzyja. Pojazd przez cały czas trwania umowy ma ważne ubezpieczenie OC, AC, NNW. Uiszczone są wszelkie opłaty serwisowe. Użytkownik otrzymuje wraz z pojazdem pakiet opon i ewentualne karty paliwowe. Najemca Forda na abonament cieszy się jedynie jego użytkowaniem.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.