Samochody osobowe

Kia wynajem długoterminowy

Zdjęcie głowne Kia wynajem długoterminowy

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

KIA — nowoczesne samochody w wygodnym abonamencie

KIA pojawiła się na europejskim rynku motoryzacyjnym na początku lat 90 ubiegłego wieku. Jej historię na starym kontynencie zapoczątkowały modele Pride, Sephia i Sportage. W 1997 roku wkroczyła także do Polski. Samochody marki KIA zdobyły sobie w kraju wielu wielbicieli. Mogło wydawać się to niemożliwe. Azjatyckie samochody nie były bowiem u nas tak popularne, jak europejskie. Kojarzyły się z tandetą i niskim komfortem. Pierwsze modele samochodów KIA potwierdzały niejako tę tezę. Miały jednak duży atut. Były tanie. W 2006 roku nastąpiła premiera przełomowego pojazdu tej marki. KIA Ceed, bo o niej tu mowa, całkowicie zaprzeczyła wcześniejszym tezom. To pierwszy samochód tej marki, który zdobył sobie uznanie w całej Europie. Sorento, małe Picanto, Ceed czy Rio cieszą się powodzeniem także w Polsce. Sprzyja temu specjalna oferta. KIA udostępniła bowiem atrakcyjny leasing dla firm oraz wynajem długoterminowy dla fanów swoich samochodów. To w konsekwencji wzniosło sprzedaż tych aut na niespotykany dotąd poziom.

Wynajem długoterminowy samochodów KIA

Wynajem długoterminowy samochodu KIA to prosty sposób na jego posiadanie bez konieczności zakupu. Zbędne stają się tu drogie kredyty i pożyczki. Proste zasady sprawiają, że najem samochodu KIA na abonament staje się coraz popularniejszy. Zwłaszcza że ta forma dzierżawy i użytkowanie pojazdu nie jest kosztowna. Umowa najmu jest przejrzysta i atrakcyjna zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób nieprowadzących firm. Można go używać w celach służbowych, ale także jako samochód prywatny. Atrakcyjne jest obniżenie kwoty miesięcznej raty za pojazd względem leasingu czy kupna. Wynika to z faktu, że najemca nie spłaca kapitału za auto. Abonament za samochód KIA uwzględnia spadek jego wartości rynkowej. Jednak umowa zawierana jest bez dodatkowych kosztów i konieczności wykupu pojazdu. Takie finansowanie i wynajem długoterminowy samochodów KIA jest atrakcyjne dla firm i osób prywatnych.

KIA w wynajmie długoterminowym — warunki umowy

Oferta na wynajem długoterminowy samochodu KIA jest niezwykle atrakcyjna. Umowa określa miesięczną ratę, okres trwania, limit kilometrów oraz prawo pierwszeństwa wykupu samochodu. To ostatnie jest opcją. KIA w abonamencie może być bowiem oddana finansującemu bez dodatkowych kosztów. Kwota abonamentu obejmuje ponadto ubezpieczenie pojazdu, przeglądy serwisowe oraz komplet opon zimowych. To atrakcyjna forma najmu. Wynajem długoterminowy KIA dla osoby prywatnej uwzględnia bowiem koszty użytkowania. Co najważniejsze, finansujący nie wymaga wpłaty własnej. To wygodna oferta dla osób chcących jeździć nowym samochodem. Auto KIA w wynajmie długoterminowym na abonament dostępne jest niemal na wyciągnięcie ręki.

KIA w abonamencie

KIA na abonament to rozwiązanie wygodne dla firmy i osoby prywatnej. Bez ukrytych kosztów wstępnych. Stała rata obejmująca całkowitą miesięczną opłatę abonamentową to wszystkie koszty utrzymania. Samochód jest ubezpieczony i serwisowany. Udogodnieniem dla firm jest comiesięczna faktura. Zawiera ona podatek VAT, który podlega księgowaniu jako koszt. KIA na abonament to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

Wynajem samochodów Hyundai dla osoby prywatnej

Wynajem samochodów KIA dla osoby prywatnej to prawdziwy rarytas. Dotychczas tego rodzaju formy finansowania samochodów były niedostępne dla zwykłych konsumentów. Dziś nie potrzeba już drogiego kredytu bankowego, by cieszyć się nowym samochodem. Kia w najmie jest znacznie lepsza. Brak konieczności wykupu sprawia, że bez ukrytych kosztów można cieszyć się zawsze nowym autem. Wygasająca umowa KIA na abonament jest dobrą okazją, by przesiąść się na nowszy model. Bez konieczności uciążliwej sprzedaży poprzedniego auta. Bez nerwów i stresu. Bez straty czasu. Jakie dokumenty są potrzebne do wynajmu samochodu KIA? Wystarczy dokument tożsamości i zgoda współmałżonka. Uproszczona procedura to wyjątkowy atut posiadania auta KIA w abonamencie!

Wynajem długoterminowy KIA — kalkulator

Symuluj wynajem samochodu KIA i oblicz całkowitą ratę najmu! W ciągu krótkiej chwili dowiedz się o wszystkich zaletach auta na abonament. Dostosuj warunki umowy, stwórz harmonogram wynajmu auta KIA i poznaj wszystkie koszty! Skonfiguruj swój wymarzony pojazd. Uwzględnij rodzaj silnika i skrzyni biegów. Wybierz rodzaj paliwa lub napęd elektryczny. I przekonaj się, że wynajem długoterminowy KIA to najtańszy sposób na nowy samochód! Masz wątpliwości? Skontaktuj się z nami, by w krótkim czasie cieszyć się nowym samochodem.

Porównywarka wynajmu długoterminowego samochodów KIA — porównaj najem i oblicz ratę najmu!

Wynajem długoterminowy KIA — oferta

Czy wynajem KIA się opłaca? Na co zwrócić uwagę przy wynajmie samochodów KIA? Przede wszystkim atrakcyjna jest opłata serwisowa wliczona w ratę abonamentu. W niej znajduje się też ubezpieczenie OC, AC i NNW. Te koszty użytkowania samochodu nie powodują wzrostu miesięcznego abonamentu. Przez cały okres trwania umowy jest on stały. Warto też zwrócić uwagę na pakiet opon. Ich wymiana jest także zawarta w cenie z umowy. Wygodą mogą być karty paliwowe. To czysta oszczędność! Nie bez powodu użytkownicy samochodów KIA na abonament wyrażają swoje dobre opinie. Nowy samochód bez zbędnych obciążeń to czysta wygoda. I oszczędność czasu. To się po prostu opłaca!

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.