Samochody osobowe

Mercedes-Benz wynajem długoterminowy

Zdjęcie głowne Mercedes-Benz wynajem długoterminowy

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz klasa A undefined bez tła

Mercedes-Benz klasa A

Mercedes-Benz B klasa

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz GLA undefined bez tła

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz A klasa

Mercedes-Benz GLB

Mercedes-Benz C klasa

Mercedes-Benz C klasa

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz klasa E undefined bez tła

Mercedes-Benz klasa E

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz GLC undefined bez tła

Mercedes-Benz GLC

Mercedes-Benz E klasa

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz GLC undefined bez tła

Mercedes-Benz GLC

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLS

Mercedes-Benz S klasa

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Mercedes — samochód z klasą na abonament

Samochody Mercedes to ikona motoryzacji. Swoją nazwę zawdzięczają niejakiemu Emilowi Jelinkowi. Był wielkim fanem samochodów DMG produkowanych przez Daimlera. Z czasem zaczął sprzedawać je z zyskiem. Brał też udział w wyścigach samochodowych. Występował w nich pod pseudonimem Mercedes, na część swojej córki. Sukcesy w sportach rajdowych stale podnosiły oczekiwania wobec samochodów, którymi jeździł. W 1900 roku Maybach, współpracownik Daimlera, przekazał kierowcy pierwszy współczesny samochód. Emil Jelinek, jako pomysłodawca projektu, miał prawo do jego nazwania. Nie było trudno domyślić się, że Mercedes stanie się także nazwą nowego auta. Dzięki osiągnięciom w wyścigach Mercedes stał się znany na całym świecie. Firma DMG opatentowała nazwę i kontynuowała produkcję aut już pod nową marką. Po połączeniu firm samochody przyjęły nazwę Mercedes-Benz. Jednak do dziś najpopularniejszy jest skrót. Zanany na całym świecie, kojarzy się z wytrzymałym, luksusowym autem na każdą okazję. Zarówno dla celebrytów, głów państw, przedsiębiorców i osób prywatnych. To uosobienie bezawaryjności i innowacji. Od lat zbiera doskonałe opinie od użytkowników. Do tego Mercedes dostępny jest w atrakcyjnym wynajmie długoterminowym.

Wynajem długoterminowy samochodów Mercedes

Wynajem długoterminowy samochodów BMW dla firm i osób prywatnych to alternatywa dla kupna. Wygodna opcja posiadania, która nie wymaga zakupu. Finansowanie Mercedesa to forma dzierżawy, gdzie użytkowanie pojazdu sprowadza się do miesięcznej opłaty za usługę. Najemca używa go w celach służbowych, ale także jako samochód prywatny. Umowa najmu określa czas trwania, kwotę miesięcznej raty oraz opcję wykupu. Ta ostatnia nie jest obowiązkowa. Oznacza to, że mercedes na abonament może zostać oddany bez żadnych dodatkowych kosztów. W kwocie cyklicznej opłaty za abonament Mercedesa nie uwzględnia się wartości rynkowej samochodu. Płaci się jedynie za jego najem. Pozwala to na znaczne obniżenie kwoty miesięcznej raty. To doskonałe i tanie rozwiązanie. Pozwala cieszyć się nowym samochodem bez zbędnych obciążeń finansowych. Szybko, bez zbędnych formalności i na jasnych zasadach.

Wynajem długoterminowy Mercedesa — warunki umowy

Oferta na wynajem długoterminowy Mercedesa jest wyjątkowo atrakcyjna. Uwzględnia brak wpłaty własnej, limit kilometrów oraz prawo pierwszeństwa do wykupu samochodu. Okres trwania i zakończenie umowy jest elastycznie dopasowywane do oczekiwań najemcy. Możliwy jest wykup auta lub kolejne auto Mercedes w wynajmie długoterminowym. Koszt użytkowania obejmuje stała, miesięczna rata. Zgodna z harmonogramem załączonym do umowy. Wynajem długoterminowy Mercedesa kierowany jest także do osób prywatnych. To wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie trzeba martwić się posiadaniem auta. Koszty jego ubezpieczenia i użytkowania wliczone są w koszt najmu. Pozostaje jedynie cieszyć się jazdą Mercedesem na abonament.

Mercedes w abonamencie dla firmy

Mercedes dostępny jest w abonamencie dla firmy. Podatek VAT wynikający z miesięcznej opłaty abonamentowej można zaliczyć do kosztów prowadzenia działalności. To wygodna opcja. Stała rata zawiera koszt użytkowania samochodu, opłaty ubezpieczeń oraz pakiet serwisowy. Wszystko to bez opłat i kosztów wstępnych. Zgodnie z przejrzystym harmonogramem rat do umowy. Mercedes na abonament dla firmy może być pojazdem dla tymczasowego pracownika lub członka zarządu. Może być reprezentacyjnym samochodem firmy, odmłodzonym z każdą upływającą umową. Bez długotrwałych formalności. Sprawnie i tanio.

Wynajem długoterminowy samochodów Mercedes dla osób prywatnych

Wynajem samochodu Mercedes jest możliwy także dla osoby prywatnej. To alternatywa dla kosztownego zakupu i konieczności opiekowania się autem. Bez kredytów, bez obciążeń i kosztownych ubezpieczeń. Wynajem długoterminowy Mercedesa dla osoby prywatnej to sposób na nowe auto bez dużych inwestycji. Wystarczy podpisać umowę, by posiadać na wyłączność pojazd prosto z salonu. Bez zbędnych formalności i niepotrzebnych dokumentów. Po okresie najmu pozostaje opcja pierwokupu lub zmiany na kolejny, nowszy model. Wszystko w ramach jednej, miesięcznej raty za abonament na Mercedesa.

Wynajem długoterminowy BMW — kalkulator

Poznaj koszty wynajmu Mercedesa. Wcale nie są tak wysokie, jak myślisz! Skorzystaj z prostego narzędzia, by sprawdzić, że jest tanio. Dostosuj warunki umowy, ustal harmonogram i oblicz ratę wynajmu długoterminowego Mercedesa. Przy okazji porównaj najem. Wybierz ulubiony model i wersję silnikową. Ustal czas najmu i sprawdź, ile zapłacisz. Symuluj najem długoterminowy Mercedesa. Dobierz najwygodniejsze warunki i zaplanuj pierwszą podróż! Najtańszy wynajem długoterminowy Mercedesa jest w zasięgu Twoich możliwości.

Porównaj najem samochodów Mercedes za pomocą porównywarki wynajmu długoterminowego.

Wynajem długoterminowy Mercedesa — oferta dla każdego

Czy wynajem długoterminowy Mercedesa jest opłacalny? Na pewno tak. Stwarza on możliwość korzystania z samochodu bez konieczności jego zakupu. To umowa najmu samochodu na abonament. Nie podlega egzekucji komorniczej. Nie wymaga też żadnych dodatkowych opłat. Rata miesięczna za abonament na nowego Mercedesa obejmuje koszty ubezpieczenia OC, AC i NNW oraz opłat serwisowych. Użytkownik otrzymuje też pakiet opon z darmową wymianą. To proste rozwiązanie. Sprawia, że możesz czuć się jak właściciel Mercedesa. Na wyłączność w określonym umową okresie. Z możliwością wykupu lub podjęcia kolejnej umowy najmu.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.