Samochody osobowe

Volkswagen wynajem długoterminowy

Zdjęcie głowne Volkswagen wynajem długoterminowy

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu Volkswagen T-Cross undefined bez tła

Volkswagen T-Cross

Miniaturka samochodu Volkswagen Golf undefined bez tła

Volkswagen Golf

Miniaturka samochodu Volkswagen T-ROC undefined bez tła

Volkswagen T-ROC

Miniaturka samochodu Volkswagen Tiguan undefined bez tła

Volkswagen Tiguan

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Volkswagen — abonament na niezawodny samochód

Samochody Volkswagen to najbardziej popularna marka europejska. Obecne na rynku od czasów powojennych stały się ikoną motoryzacji. Są wygodne, oszczędne i do tego tanie w utrzymaniu. Różnorodność modeli sprawia, że każdy kierowca odnajduje wśród nich auto dla siebie. Samochody Volkswagen to przede wszystkim modele Polo, Golf i Passat. Wśród aut dostawczych prym wiedzie Transporter. Na rynku dostępne są też crossovery oraz auta elektryczne tego producenta. Najbardziej popularnym modelem tej marki jest niezaprzeczalnie Volkswagen Garbus. Wyprodukowano go w 21 milionach egzemplarzy. W samym 2018 roku VW dostarczył jednak na rynek światowy 10,83 miliona samochodów. Świadczy to o ogromnej popularności aut tego producenta. Największym rynkiem zbytu na samochody Volkswagena są Chiny. Trafia tam ponad 40% produkcji. Od 2015 roku to najlepiej sprzedająca się marka na świecie. Także w Polsce zdobyły ogromną popularność. Zachwalają je wszyscy użytkownicy. Nie bez powodu. Samochody Volkswagen dostępne są także w formie wynajmu długoterminowego dla firm i osób prywatnych. To świetny sposób na posiadanie nowego auta bez konieczności jego zakupu.

Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen

Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen to oferta skierowana dla firm i osób prywatnych. To wygodna forma dzierżawy, dzięki której możliwe jest użytkowanie pojazdu bez konieczności jego zakupu. Najemca może wykorzystywać go w celach służbowych, ale także jako samochód prywatny. Umowa najmu gwarantuje wykup, ten nie jest jednak konieczny. To atrakcyjna forma finansowania Volkswagena. Najemca nie ponosi straty z tytułu utraty wartości rynkowej samochodu. Może też liczyć na obniżenie kwoty miesięcznej raty wobec zwykłego leasingu. Abonament na najem samochodu Volkswagen nie obejmuje bowiem kapitału za auto. Miesięczny koszt to jedynie kwota za użytkowanie pojazdu. Bez dodatkowych kosztów. Na podstawie prostej i przejrzystej umowy.

Volkswagen w wynajmie długoterminowym — warunki umowy

Wynajem długoterminowy Volkswagena to atrakcyjna oferta. Nie ma bowiem wymogu wpłaty własnej. Umowa gwarantuje, że miesięczna rata jest stała przez cały okres jej trwania. Określa limit kilometrów i daje prawo pierwszeństwa wykupu wybranego egzemplarza. Zakończenie umowy na auto Volkswagena w wynajmie długoterminowym nie obliguje jednak do jego kupna. To proste zasady. Jedna, stała miesięczna rata i można cieszyć się nowym samochodem. Bez zbędnych formalności i w krótkim czasie. Oferta na wynajem długoterminowy Volkswagena kierowana jest także dla osoby prywatnej. Dzięki niej auto Volkswagena na abonament można wymieniać na nowe po każdym zakończeniu umowy. Wystarczy oddać stare i podpisać kolejną, na nowy samochód.

Volkswagen w abonamencie dla firmy

Volkswagen na abonament dla firmy i osoby prywatnej jest wygodny. Zdejmuje z najemcy obowiązek corocznych opłat za ubezpieczenie oraz związanych z użytkowaniem auta. Miesięczna, stała rata za samochód Volkswagen pokrywa tego rodzaju koszty. W cenie jest też pakiet opon oraz ich darmowa wymiana. Umowa skonstruowana jest z zachowaniem maksimum wygody dla najemcy. Na miesięczną opłatę abonamentową składa się kwota najmu oraz podatek VAT. Opłaty te można wliczać do kosztów działalności gospodarczej. Wynajem długoterminowy samochodów Volkswagen nie wymaga od najemcy kosztów wstępnych. Wszystko zawarte jest w opłacie miesięcznej, zgodnej z ustalonym wcześniej harmonogramem.

Wynajem Volkswagena dla osób prywatnych

Wynajem Volkswagena dla osoby prywatnej zdobywa coraz większą popularność. Nie wymaga zakupu nowego samochodu. Nie generuje też stresu związanego z jego sprzedażą. To proste zasady. Jedna, miesięczna rata i można cieszyć się Volkswagenem z salonu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują reprezentacyjnego samochodu bez konieczności jego kupna. Wszystko odbywa się bez zbędnych formalności i w krótkim czasie. Wynajem Volkswagena dla osoby prywatnej to także niski koszt. Miesięczna rata nie jest bowiem wysoka. Dlatego też użytkownicy prywatni chętnie korzystają z takiego rozwiązania. Jakie dokumenty są potrzebne do wynajmu Volkswagena? Wystarczy dowód osobisty przyszłego najemcy. Jest to bowiem wygodna forma korzystania z finansowania. Nie tylko dla firm, ale i dla osób prywatnych.

Wynajem długoterminowy Volkswagen — kalkulator

Ile wynosi rata za użytkowanie Volkswagena w wynajmie długoterminowym? Można to szybko obliczyć za pomocą kalkulatora rat dla Volkswagena na abonament. Symuluj wynajem Volkswagena, dostosuj warunki umowy i oblicz miesięczną ratę. To proste! Wybierz ulubiony model i wersję silnika. Określ czas trwania umowy. Stwórz harmonogram wynajmu długoterminowego Volkswagena i przekonaj się, że koszty wynajmu nie są duże. To świetna oferta, która nie wymaga wpłaty własnej. Bez dodatkowych i ukrytych kosztów. Do dyspozycji masz najtańszy wynajem długoterminowy Volkswagena w Polsce. Nie wierzysz? Sprawdź! Porównaj najem Volkswagena, korzystając z porównywarki wynajmu długoterminowego. Tak atrakcyjnej oferty nie uzyskasz nigdzie indziej.

Przekonaj się, że nasza oferta jest najlepsza! Porównywarka wynajmu długoterminowego BMW.

Oferta na wynajem długoterminowy Volkswagen

Oferta na wynajem długoterminowy Volkswagena — czy – czy to się opłaca? Umowa gwarantuje dodatkowy pakiet korzyści. W stałej, miesięcznej racie abonamentowej zawarte jest ubezpieczenie OC, AC i NNW pojazdu. Dodatkowo wliczona jest też opłata serwisowa i pakiet dodatkowych opon. Najemca nie musi się martwić o koszt utrzymania samochodu. Wszystko to obejmuje bowiem harmonogram wynajmu długoterminowego Volkswagena. To czysta wygoda. Atrakcyjne warunki oferowane są zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Sprawdź zatem, ile wyniesie miesięczna rata za auto i skontaktuj się z nami. Już za kilkanaście dni możesz cieszyć się nowym Volkswagenem w najmie długoterminowym.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.