Samochody osobowe

Volvo wynajem długoterminowy

Zdjęcie głowne Volvo wynajem długoterminowy

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

VOLVO — abonament na bezpieczeństwo

Samochody VOLVO największą popularność w Europie zdobywały w latach 80 i 90 ubiegłego wieku. Pracowano nad ich wyróżniającą się stylistyką, ale też kolejnymi systemami bezpieczeństwa. I tak na ulice miast wyjechały auta z samonapinającymi się pasami bezpieczeństwa. Nie każdy wie, że w 1999 roku dział produkcji samochodów osobowych VOLVO sprzedano Fordowi. W 2010 roku VOLVO trafiło do właściciela z Chin. 2 lata później wprowadzono na rynek model V40. To pierwszy samochód, który wyposażono w airbag dla pieszych. Producent VOLVO pokazał, że bezpieczeństwo użytkowników ruchu drogowego jest wciąż na pierwszym miejscu. Nie zapomniano jednak o stylistyce aut. Jest nowoczesna, momentami wręcz futurystyczna. Najnowsze technologie stosowane w samochodach VOLVO to ułatwiają jazdę i poprawiają jej komfort. Wyposażenie tych aut zdecydowanie odbiega od standardów innych marek. VOLVO ma swoich wielbicieli i trudno się temu dziwić. To wyjątkowo bezpieczne samochody. Przygotowane do każdej drogi. Używane indywidualnie i w biznesie w różnych formach finansowania. Samochody VOLVO dostępne dla osób prywatnych i firm także w wynajmie długoterminowym.

Wynajem długoterminowy VOLVO

Wynajem długoterminowy samochodu VOLVO to użytkowanie jako forma dzierżawy pojazdu. Najemca płaci miesięczny abonament. W zamian otrzymuje samochód, który może wykorzystywać w celach służbowych, ale także jako prywatny. Bez zbędnych formalności i długich procedur kredytowych. Możliwe jest przy tym obniżenie kwoty miesięczne raty za wynajem długoterminowy VOLVO dla firm. Najemca nie spłaca bowiem wartości rynkowej samochodu. Ponosi jedynie koszt jego użytkowania. To możliwe, ponieważ w najmie długoterminowym VOLVO wykup nie jest konieczny. To typowe finansowanie bez dodatkowych kosztów, które reguluje przejrzysta umowa najmu. Rozwiązanie to dedykowane jest osobom, które korzystają z samochodu tymczasowo. Najemca nie jest jego właścicielem. Użytkuje jednak pojazd na wyłączność. Okres najmu długoterminowego na VOLVO ustalany jest indywidualnie z zainteresowanym. Rozwiązanie adresowane jest także do firm. To swoisty leasing samochodów VOLVO bez konieczności wykupu. Idealny dla tymczasowych pracowników wysokiego szczebla lub auta dla zarządu.

Wynajem długoterminowy — warunki umowy na auta VOLVO

Oferta na wynajem długoterminowa samochodu BMW jest wygodna. Umowa najmu zawiera okres trwania i datę jej zakończenia oraz klauzulę o możliwości pierwokupu. Prawo pierwszeństwa nie jest jednak obligujące do wykupu samochodu. Auto VOLVO w wynajmie długoterminowym dla osoby prywatnej to jedna miesięczna rata. Bez wpłaty własnej. Bez niepotrzebnych dokumentów i zbędnej straty czasu. Na przejrzystych warunkach z samochodem dostępnym 24h na dobę. Elastyczne warunki umowy ustalane są w zgodzie z możliwościami i potrzebami najmującego. VOLVO na abonament to przede wszystkim wygoda. I bezpieczeństwo.

VOLVO w abonamencie dla każdego

VOLVO w abonamencie dostępne jest dla firmy i osoby prywatnej. To atrakcyjna oferta bez konieczności ponoszenia kosztów wstępnych. Miesięczną ratę abonamentową stanowi stała rata i podatek VAT. Możliwość jego zaliczenia na poczet kosztów prowadzenia działalności stanowi dodatkową atrakcję tej formy finansowania. To prosty sposób na samochód do firmy. Po zakończeniu umowy można go wykupić. Można też podpisać kolejną umowę na wynajem długoterminowy VOLVO. Pozostaje wtedy cieszyć się kolejnym nowym samochodem bez zobowiązań.

Wynajem VOLVO dla osób prywatnych

Wynajem samochodu BMW dla osoby prywatnej jest coraz popularniejszym rozwiązaniem. To oferta bez żadnych zobowiązań na przyszłość. Nie trzeba kupować samochodu VOLVO, by cieszyć się jego posiadaniem. Nie trzeba martwić się o spadek wartości rynkowej auta. Nie trzeba też myśleć o drożejącym ubezpieczeniu i koszcie obsługi serwisowej. VOLVO na abonament dla osoby prywatnej to po prostu wygodne rozwiązanie. Płacisz i masz! Jedną, miesięczną ratę. Do tego niską!

Wynajem długoterminowy VOLVO — kalkulator

Warto poznać wcześniej miesięczny koszt najmu długoterminowego VOLVO. Okazuje się bowiem, że nie jest wcale wysoki. Najlepiej przekonać się osobiście. Ustal harmonogram wynajmu długoterminowego VOLVO, oblicz ratę i koszt symulując warunki. Dobierz wymarzony model auta, określ czas. Dostosuj warunki umowy najmu na ulubione VOLVO i przekonaj się, że jest tanio! Warto przypomnieć, że w kwocie najmu zawarte są wszystkie ubezpieczenia i opłaty serwisowe. Tu oszczędza się czas i pieniądze. Wystarczy płacić niewielką ratę miesięczną i cieszyć się nowym samochodem bez zobowiązań. Skorzystaj z prostego narzędzia i oblicz ratę za swoje VOLVO!

Porównaj i znajdź najtańszy najem na samochody VOLVO — porównywarka najmu długoterminowego

Wynajem długoterminowy VOLVO — bezpieczna oferta

Czy w dobie innych rodzajów finansowania wynajem długoterminowy VOLVO się opłaca? Każda oferta dostosowana jest do potrzeb najemcy. Zapotrzebowanie na tego rodzaju usługę rośnie głównie w biznesie. Wynika z powszechności pracy tymczasowej w delegacjach międzynarodowych. Konieczność przemieszczania się w każdym miejscu pobytu zaspokajana jest właśnie przez wynajem długoterminowy. Auto w ciągłej dyspozycji jest zawsze gotowe do drogi. VOLVO w abonamencie ma zawsze opłacone ubezpieczenie OC, AC i NNW. W racie miesięcznej ujęta jest też opłata serwisowa. Najemca ma do dyspozycji pakiet dodatkowych opon z bezpłatna ich wymianą. To doskonała oferta obliczona na wygodę użytkowania. Bezobsługowy i niezobowiązujący wynajem długoterminowy samochodów VOLVO z pewnością się opłaca.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.