Samochody osobowe

Kia leasing

Zdjęcie głowne Kia leasing

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu Kia Picanto undefined bez tła

Kia Picanto

Miniaturka samochodu Kia RIO undefined bez tła

Kia RIO

Miniaturka samochodu Kia Stonic undefined bez tła

Kia Stonic

Miniaturka samochodu Kia Ceed undefined bez tła

Kia Ceed

Miniaturka samochodu Kia XCeed undefined bez tła

Kia XCeed

Miniaturka samochodu Kia Ceed undefined bez tła

Kia Ceed

Miniaturka samochodu Kia Proceed undefined bez tła

Kia Proceed

Miniaturka samochodu Kia Sportage undefined bez tła

Kia Sportage

Kia Niro

Kia e-Soul

Kia EV6

Kia Sorento

Kia Stinger

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody KIA — kilka słów o marce

Firma KIA powstała w 1944 roku. Pierwotnie główną jej działalnością była produkcja rur stalowych oraz części rowerowych. Przygoda z motoryzacją zaczęła się w 1961. Wtedy to na rynek trafił pierwszy motocykl tej marki — C-100. Dopiero w 1971 roku KIA wypuściła na rynek pierwszy samochód. Pod własną marką zaprezentowała ciężarówkę Tytan. W 1974 roku KIA weszła na gwałtownie rozwijający się rynek samochodów osobowych. Wtedy zaprezentowano model Brisa, który produkowany był na licencji Mazdy. Kolejne pojazdy produkowano w oparciu o modele Peugeota 604 i Fiata 132. Na początku lat 80 XX wieku koreańskim producentem samochodów zainteresowały się koncerny Mazda i Ford. Dzięki temu powstała KIA Pride, która była bliźniakiem Mazdy 121 i Forda Festivy. Z początkiem lat 90 KIA Motors Corporation rozpoczęła podbój europejskiego i amerykańskiego rynku. Na skutek kryzysu finansowego w Azji, u schyłku wieku, firma straciła płynność finansową. Na bankructwie marki KIA zyskał Hyundai, kupując niemal 40% akcji. Strategią sprzedaży tych samochodów była cena. Nie były bowiem ani komfortowe, ani zaawansowane technologicznie. W 2006 roku pod wypuszczono na rynek europejski KIA Ceed. Był to model przełomowy. Bez większych problemów konkurował on w swojej klasie z samochodami niemieckimi. Dodatkową atrakcją stała się 7-letnia gwarancja. Tego nie oferował żaden producent z Europy. Dziś KIA utożsamiana jest z wyjątkowym designem nadwozia. Wnętrza są dopracowane i pozbawione tandetnych wykończeń. 7 lat gwarancji świadczy też o niezawodności samochodów KIA.

Leasing samochodu KIA — niezawodne auto w dogodnych opcjach zakupu

Samochody KIA są powszechnie lubiane w Polsce. Niezawodność, 7 lat gwarancji oraz ciekawa oferta finansowania mocno wspierają sprzedaż. Nic dziwnego, że marka wciąż zyskuje na popularności. Dużym atutem jest leasing samochodów marki KIA. Dostępny dla przedsiębiorców i konsumentów napędza sprzedaż cenionych w kraju pojazdów. KIA w leasingu to atrakcyjna cena i warunki. Jest chętnie wybierana jako pojazd flotowy, ale też do użytku prywatnego. Pomaga w tym różnorodność modeli i bezawaryjność tych pojazdów. Dużym plusem jest ich finansowanie. Kupując samochód KIA, można bowiem liczyć na leasing operacyjny, finansowy i konsumencki.

Oblicz miesięczną ratę za pomocą kalkulatora leasingu samochodów KIA. Porównywarka leasingu KIA wyszuka najlepsze rozwiązanie, dzięki któremu uznasz, że KIA w leasingu to doskonałe rozwiązanie!

Wygodne finansowanie samochodu KIA

KIA przedstawia atrakcyjne rodzaje finansowania dla firm oraz osób prywatnych. To przede wszystkim leasing, ale też długoterminowy najem tych pojazdów. KIA dla spełniających podstawowe warunki udostępnia promocyjne finansowanie. Mając na uwadze duży popyt na auta tej marki, tworzy atrakcyjne możliwości wejścia w ich posiadanie. To przede wszystkim dedykowany operacyjny, finansowy i konsumencki leasing KIA. Kierowane są zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Dogodne dla kupujących umowy można podpisać ją okres:

  • KIA leasing operacyjny: 24 – 72 miesięcy;
  • KIA leasing finansowy: 6 – 72 miesięcy.

Oferta leasingu dla samochodów KIA

Oferta leasingu na samochód KIA kierowana do przedsiębiorców to wyjątkowo atrakcyjne warunki umowy. Za pomocą prostego kalkulatora leasingu samochodów KIA można sprawdzić wszelkie jej szczegóły. Istotny jest czas trwania umowy oraz kwoty wpłaty własnej i wykupu samochodu. Szybko i sprawnie dobierzesz optymalne dla siebie rozwiązanie. Dzięki niemu dowiesz się, ile wynosić będzie rata oraz całkowity koszt auta KIA w leasingu.

KIA Leasing — warunki umowy dla firm

Warunki przyznania leasingu KIA nie są skomplikowane. To uproszczona metoda weryfikacji. Samochody osobowe KIA w leasingu dla firm dostępne są dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą oraz dla spółek. Jakie dokumenty są potrzebne do weryfikacji, aby spełnić warunki otrzymania leasingu KIA? Niezbędny jest dokument tożsamości przedsiębiorcy, udziałowca w spółce lub jej reprezentanta. Dla spółek cywilnych i jawnych oraz prowadzących działalność gospodarczą konieczna jest jeszcze zgoda współmałżonka. Wyjątkiem jest rozdzielność majątkowa.

Dostosuj warunki umowy leasingu KIA do własnych możliwości! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc!

Leasing konsumencki dla samochodów KIA

Leasing KIA dla osoby prywatnej to odpowiedź na zapotrzebowanie rynku. Oferta kierowana jest do Klientów, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Tego rodzaju pożyczka na samochód dostępna jest w modelu konsumenckim. Nie wymaga on zaciągania kredytów bankowych. To wygodna i atrakcyjna finansowo opcja, by w krótkim czasie i bez zbędnych formalności cieszyć się nowym samochodem KIA.

Leasing konsumencki KIA — Kalkulator. Policz i przekonaj się, że warto!

Najlepszy leasing KIA — kalkulator rat

Symulacja leasingu samochodu KIA nie pozostawia wątpliwości. Przekonaj się! Dostosuj warunki umowy, ustal harmonogram, oblicz koszty i ratę leasingu dla wybranego modelu KIA. Porównaj leasing KIA, by przekonać się, że oferujemy najtańszy!

Porównywarka leasingu dla samochodu KIA.

KIA leasing — korzyści

Leasing samochodów KIA to pakiet pełen korzyści. Na uwagę zasługują niskie wymagania stawiane przez leasingodawców. Ograniczenie procesu do minimum formalności znacznie przyspiesza czas uzyskania nowego pojazdu. Niskie raty poprzedzone są jedynie sprawdzeniem zdolności kredytowej. Faktura za leasing obniży koszty prowadzenia działalności. W ten prosty sposób można cieszyć się nowym samochodem KIA.

KIA leasing — także na samochody używane

Atrakcyjna oferta pozwala także sfinansować leasingiem samochód KIA wybrany na rynku wtórnym. Ważnym kryterium jest tu wiek pojazdu. W trakcie trwania umowy nie może on być większy niż 11 lat. To wygodna alternatywa dla zakupu nowego samochodu tej marki. Leasing jest tańszy. W dalszym ciągu można dopasować go do własnych potrzeb.

Czy leasing KIA się opłaca?

Opinie o leasingu samochodów KIA nie pozostawiają wątpliwości. Ta forma finansowania samochodów tej marki jest wyjątkowo atrakcyjna. Zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Dopasowana oferta i czas jej trwania czyni leasing na auta KIA skrojonym na miarę potrzeb. Warto zauważyć, że umowa nie obliguje do wykupu pojazdu. Po zakończeniu spłat można wymienić pojazd na inny. To doskonały sposób na wieloletnie użytkowanie nowych samochodów KIA.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.