Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Oblicz leasing za darmo!

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody osobowe Kia

Zdjęcie głowne Kia

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

0 PLN3500 PLN
Kontury samochodu

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Skontaktuj się z nami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Informacje na temat Kia

Marka KIA powstała w 1944roku jako Kyungsung Precision Industry początkowo produkując części do rowerów. Obecnie wspólnie w koncernie z marką Hyundai rozwija się szczególnie dynamicznie od początku XXI wieku. Samochody koreańskiej marki podbijają rynki europejskie, nie tylko dzięki 7 letniej gwarancji ale także sukcesywnie wdrażanym nowoczesnym pojazdom hybrydowym oraz elektrycznym. Model kompaktowy Ceed z sukcesami podbiera klientom ikonie klasy VW Golfowi, jego sportowa odmiana Proceed gwarantuje dynamiczną jazdę i emocje w przystępnej cenie. Model Stinger powoduje szybsze bicie serca nie jednego fana motoryzacji z napędem na 4 koła oraz silnikiem V6 generującym ponad 360KM mocy, zapewnia niesamowite osiągi w cenie dobrze wyposażonego samochodu średniej klasy przeciętym silnikiem.

Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszy się model Sportage – kompaktowy SUV, a także ceed, który jest wybierany przez rodziny oraz firmy w wynajmie długoterminowym, modele Sorento oraz Stinger najczęściej są finansowanie w formie leasingu operacyjnego. Należy wspomnieć także o popularnym crossoverze Stonic oraz hybyrdowym Niro czy charakterystycznym modelu Soul również dostępnym w alternatywnych wersjach napędowych.

Kia leasing

Samochody marki Kia są dostępne na naszej stronie w leasingu. Jest to forma finansowania dla firm oraz osób prowadzących własną działalność bez konieczności angażowania środków własnych. Nasi specjaliści chętnie pomogą przy wyborze najlepszych warunków umowy. Sprawdź naszą bogatą ofertę samochodów osobowych oraz dostawczych.

Kia wynajem długoterminowy

Umożliwiamy wynajem długoterminowy samochodów marki Kia. Jest to wygodna forma finansowania samochodu, gdyż pokrywamy jedynie część wartości pojazdu, a serwis oraz opony są już wliczone w miesięczną rate. Nasi doradcy chętnie pomogą przy dopasowaniu warunków umowy takich jak roczny limit kilometrów oraz wpłata własna. Sprawdź naszą bogatą ofertę samochodów osobowych oraz dostawczych.

Dowiedz się więcej na temat opcji finansowania

Leasing

Leasing jest aktualnie najpopularniejszą metodą finansowania samochodów przez firmy oraz osoby fizyczne.

Zobacz więcej

Wynajem długoterminowy

Jest to nowoczesna forma użytkowania pojazdu przez wskazany w umowie okres przy określonym limicie kilometrów.

Zobacz więcej

Pożyczka

Jest udzielana przez firmy leasingowe i jest przeznaczona tylko na sfinansowanie środków trwałych.

Zobacz więcej

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo banku Alior
Logo banku Alvara
Logo banku Leasingu Polskiego
Logo Cofidisu
Logo banku Santander
Porównaj oferty

Częste pytania i odpowiedzi

W

Czym jest wynajem długoterminowy oraz czym się różni od leasingu tradycyjnego ?

Wynajem jest nowoczesną formą użytkowania pojazdu. Dzięki zryczałtowanej miesięcznej opłacie, nie musisz przejmować się nie planowanymi kosztami napraw samochodu czy opłaceniem rocznej polisy. Spłacasz tylko tyle, ile pojazd traci na wartości. Nie musisz spłacać go w 100% jak w przypadku leasingu.

W

Czy możliwy jest wykup po wynajmie

Użytkownik pojazdu posiada możliwość jego wykupu po kontrakcie. Wartość wykupu ustala się przed lub po okresie podstawowym umowy.

W

Dlaczego muszę podać limit kilometrów ?

Dzięki określeniu ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, możemy obliczyć jak często odwiedzisz serwis oraz jaka będzie utrata wartości w czasie. Dzięki temu rata będzie adekwatna do Twojego poziomu eksploatacji pojazdu i dopasowana dla Ciebie.

L

Poszukuje innego auta niż w przedstawionych ofertach, czy mogę liczyć na ofertę ?

Oczywiście, zespół ekspertów MyLease jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli wśród naszej szerokiej oferty nie znajdziesz swoich szczegółowych preferencji, skontaktuj się z nami, możemy przeszukać dokładnie dostępne pojazdy danej marki, lub skierować dla Ciebie zamówienie do produkcji.

L

Co to jest leasing ?

Leasing polega na tym, że firma leasingowa „użycza” przedsiębiorcy lub osobie fizycznej określony przedmiot w zamian za płatność w postaci rat leasingowych.

W

Jakie dokumenty potrzebuję aby złożyć wniosek ?

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty właściciela firmy / reprezentanta oraz podstawowe dane finansowe, które wystarczy uzupełnić w ramach oświadczenia. W pewnych sytuacjach doradca może poprosić o dodatkowe informacje.

L

Czy mogę leasingować auto używane ?

Tak! Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami pojazdów używanych i pokontraktowych. Mamy dostęp do największej sieci pojazdów w kraju. Przygotujemy komplet informacji na temat pojazdu oraz atrakcyjną propozycje finansowania.

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.