Polityka prywatności

Polityka prywatności i wykorzystywania danych w MK SP. z o.o. (zwanej dalej: MyLease.pl).

MyLease.pl przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających naszą stronę.

Gromadzone w dziennikach logów dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania serwisem oraz w celach statystycznych.

Wszelkie gromadzone dane przez MyLease.pl zbierane są w zakresie niezbędnym do realizacji celów przetwarzania - do sprawnego zarządzania serwisem oraz dostarczenia informacji dotyczących usług oferowanych przez MyLease.pl . Gromadzone dane wykorzystywane są tylko przez osoby do tego uprawnione.

Strona www.mylease.pl zawiera odnośniki do innych stron WWW. Informujemy, że nie ponosimy odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko strony www.mylease.pl

Zastrzegamy sobie prawo do zmiany powyższej polityki prywatności.

W przypadku zmiany obowiązującej polityki prywatności, wprowadzone zostaną odpowiednie modyfikacje do powyższego zapisu.

MyLease.pl jako administrator Państwa danych osobowych, mając na względzie dostosowanie się do nowych obowiązków w zakresie przetwarzania danych osobowych (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady EU 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane RODO) (Dz. Urz. UE. L Nr 119, str. 1), przedstawia obowiązkowe informacje dotyczące przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych.

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.