Samochody osobowe

Mercedes-Benz leasing

Zdjęcie głowne Mercedes-Benz leasing

Wybierz model dostępny w Twojej racie

Wyselekcjonuj wstępnie modele samochodów, które mieszczą się w Twoim budżecie.

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz klasa A undefined bez tła

Mercedes-Benz klasa A

Mercedes-Benz Klasa T

Mercedes-Benz B klasa

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz GLA undefined bez tła

Mercedes-Benz GLA

Mercedes-Benz A klasa

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz GLB

Mercedes-Benz C klasa

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz klasa E undefined bez tła

Mercedes-Benz klasa E

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz GLC undefined bez tła

Mercedes-Benz GLC

Mercedes-Benz E klasa

Mercedes-Benz Klasa C

Mercedes-Benz EQA

Miniaturka samochodu Mercedes-Benz GLC undefined bez tła

Mercedes-Benz GLC

Mercedes-Benz EQB

Mercedes-Benz Klasa V

Mercedes-Benz Klasa E

Mercedes-Benz CLA

Mercedes-Benz CLS

Mercedes-Benz C klasa

Mercedes-Benz EQC

Mercedes-Benz EQV

Mercedes-Benz GLE

Mercedes-Benz EQE

Mercedes-Benz GLE Coupe

Mercedes-Benz GLS

Mercedes-Benz GT

Mercedes-Benz EQS

Mercedes-Benz S klasa

Mercedes-Benz EQS

Mercedes-Benz Klasa G

Mercedes-Benz Maybach S

Mercedes-Benz Maybach GLS

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Wszystkie dostępne modele

Zobacz wszystkie nasze oferty z danego segmentu.

Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Samochody Mercedes — Karl Benz i Gottlieb Daimler

Samochody Mercedes są w czołówce najbardziej znanych i marek na świecie. Firmę założyło dwóch pasjonatów motoryzacji — Karl Benz i Gottlieb Daimler. Wcześniej pracowali oni niezależnie. W 1893 roku powstał Benz Victoria. Rok później model Velo, który był pierwszym pojazdem Benza produkowanym przemysłowo. Rozpoczęto prace nad pojazdami ułatwiającymi codzienne życie. W 1895 Benz wyprodukował pierwszy autobus. Tymczasem Daimler dodatkowo wytwarza łodzie. Opatentował silnik widlasty. Dodatkowo skonstruował czterostopniową skrzynię biegów i 4-cylindrowy silnik. W 1897 roku w fabryce Daimlera powstał model Phoenix. Oba przedsiębiorstwa rywalizowały ze sobą aż do 1924 roku. Zaprzestały konkurencji wobec siebie i nawiązały współpracę. Powodem stał się kryzys po wojnie światowej. Dał się mocno we znaki początkującej motoryzacji w Niemczech. Dochodzi do fuzji i powstaje Daimler-Benz A.G. Przetrwało ono w niezmienionym kształcie do 1998 roku.

Samochody Mercedes — klasyka motoryzacji

Na ulice niemieckich miast zaczęły wyjeżdżać sprawdzone samochody Mercedes. Jednego z nich otrzymał w 1930 roku w podarunku papież Pius XI. Mercedes Grosser produkowany do 1938 roku był luksusową limuzyną. Upodobał ją sobie ówczesny przywódca Niemiec. Model 320 z roku 1937 był oferowany jako coupe lub kabriolet. Docelowo napędzał go silnik o pojemności 3,4l. Później samochód ten produkowany był na potrzeby armii niemieckiej. Po wojnie samochody Mercedes szybko wróciły na drogi. Już w 1947 roku powstał model 170. Później Mercedes 300, który był typową limuzyną tej marki. Kolejne lata to wprowadzanie innowacji. Zarówno w stylistykę nadwozia, jak i jednostki napędowe. Mercedesem zachwycały się gwiazdy. Jeździł nim m.in. Elvis Presley. To także samochód dla dyplomatów i biznesmenów. Jest uosobieniem dobrego smaku, luksusu i komfortu. Marka w pełni zasługuje na miano prestiżowej. Samochody Mercedes są dlatego bardzo chętnie wykorzystywane do firm. Stanowią flotę pojazdów dla zarządów oraz właścicieli firm. Umożliwiają to różne formy leasingu na Mercedesa: operacyjny, finansowy i konsumencki. Bo leasing samochodu Mercedes to naprawdę tanie rozwiązanie.

Finansowanie aut Mercedes — oferta dla firm i osób prywatnych

Kupno Mercedesa to firmy i użytku prywatnego wiąże się z wyborem najlepszej opcji. Tu z pomocą przychodzi oferta zawierająca promocyjne finansowanie dla firm i osób prywatnych. Na prostych zasadach i bez wymagających czynności wstępnych. Bez wpłat i ukrytych kosztów. Rodzaje finansowania samochodów Mercedes są bowiem idealnie dopasowane do potrzeb Klientów. Dla firm najlepszym rozwiązaniem okazuje się leasing Mercedesa. To prosta procedura umożliwiająca odpisywanie kosztów użytkowania auta od podatków. Osobom prywatnym polecany jest najem długoterminowy Mercedesa. To niezobowiązująca forma najmu z możliwością wykupu auta. Prosta umowa — proste zasady.

Oferta leasingu na Mercedesa — wygodne korzyści

Auto mercedes w leasingu to pakiet korzyści. Najważniejszą z nich jest niska rata. Zależy ona od modelu samochodu, czasu trwania oraz opcji wykupu. Oferta leasingu na Mercedesa to elastyczna możliwość dopasowania wymagań finansującego i możliwości klienta. Bez straty czasu i zbędnych formalności. Uproszczona procedura wymaga podstawowych dokumentów. Żadnych wpłat własnych. Żadnych ukrytych kosztów. Wybrany w salonie samochód Mercedes dostępny jest w leasingu niemal od ręki. Do tego na atrakcyjnych warunkach finansowych. Koszt i rata leasingu na Mercedesa wcale nie muszą być wysokie. To doskonałe rozwiązanie dla firm. Leasing możliwy jest na różne modele Mercedesa. Osobowe i dostawcze. Pozwala na użytkowanie samochodu bez konieczności zaciągania kredytów i pożyczek. Z możliwością ujęcia miesięcznej raty w kosztach działalności.

Warunki umowy na dobry leasing Mercedesa

Warunki przyznania leasingu na Mercedesa są proste. Leżą w zasięgu większości firm. To stawiennictwo właścicieli firm i udziałowców. Mogą być to także osoby reprezentujące przedsiębiorstwa. Jakie dokumenty są potrzebne do leasingu Mercedesa? Dowody osobiste oraz dokumenty firmowe. W trakcie uproszczonej procedury sprawdzana jest historia oraz wiarygodność finansowa. Są to podstawowe warunki, jakie trzeba spełnić do otrzymania leasingu na Mercedesa. W dalszej kolejności ustalany jest okres trwania i zakończenie umowy. Od harmonogramu zależy wysokość miesięcznych rat. Warto wcześniej sprawdzić, że leasing na Mercedesa wcale nie jest drogi. Można to zrobić za pomocą prostego kalkulatora. Wylicz szybko ratę! Dostosuj warunki umowy leasingu na Mercedesa i przekonaj się, że nie jest drogo!

Oblicz ratę i koszt leasingu Mercedesa za pomocą tego kalkulatora.

Samochody Mercedes w leasingu konsumenckim

Leasing konsumencki na samochody Mercedes dedykowany jest dla osoby prywatnej. Nie trzeba bowiem prowadzić działalności gospodarczej, by cieszyć się nowym Mercedesem z wygodnym finansowaniem. Wystarczy skorzystać z leasingu w modelu konsumenckim. To tania pożyczka na Mercedesa z pominięciem kredytu bankowego. To także możliwość wynajmu długoterminowego tego auta. Wszystko na podstawie prostej, czytelnej umowy. Ze stałą, miesięczną opłatą za najem. Tu także procedura uproszczona została do minimum. Do tego niska rata! Przekonaj się, wyliczając ją za pomocą kalkulatora rat leasingu konsumenckiego na Mercedesa. Sprawdź! Warto!

Leasing Mercedes — kalkulator niskich rat

Symuluj leasing! Na wstępie dostosuj warunki umowy, stwórz harmonogram i oblicz ratę leasingu na Mercedesa! Za pomocą prostego narzędzia możesz sprawdzić, że to się opłaca. Skorzystaj z najlepszego leasingu, który zagwarantuje najniższe koszty. Sprawdź oferty i wybierz najlepszą dla siebie. Pamiętaj, że możesz wykupić swój samochód po zakończeniu umowy. Porównaj leasing na Mercedesa i wybierz najlepszą opcję!

Porównaj koszty leasingu Mercedesa za pomocą porównywarki leasingu. Przekonaj się, że to najtańsze rozwiązanie!

Mercedes w leasingu — komfortowe finansowanie

Mercedes w leasingu z zasady jest prosty. Wymagania leasingodawców to minimum formalności i niskie raty. Konieczne jest sprawdzenie zdolności kredytowej. Niskie raty za leasing Mercedesa kwalifikowane są jako koszty prowadzenia działalności. Elastycznie dopasowana umowa pozwoli cieszyć się komfortowym, nowym Mercedesem w leasingu bez kosztów wstępnych. Szybko, tanio i wygodnie.

Mercedes — leasing na auta używane

Leasingiem można sfinansować też samochód zakupiony na rynku wtórnym. Często są to samochody specjalistyczne lub sprowadzane z innego kraju. Niekiedy mogą występować w indywidualnej opcji lub być wersją limitowaną. Leasing na używane samochody Mercedesa jest możliwy. Jedynym warunkiem jest wiek pojazdu. W trakcie trwania umowy nie może on przekroczyć 11 lat.

Czy leasing na Mercedesa się opłaca?

Leasing na samochody Mercedes to znana w Polsce forma finansowania. Z powodzeniem stosowana jest od lat. Dzięki niej wiele firm wzbogaciło się o możliwość pozyskania niezawodnego i komfortowego samochodu. To tani sposób na zakup nowego Mercedesa na atrakcyjnych warunkach. Atutem jest dopasowana dla firm i osób prywatnych oferta oraz niski koszt obsługi leasingu. Sprowadza się w całości do jednej miesięcznej, niskiej raty.

Porównaj oferty leasingu aż 14 firm

W ciągu kilku minut możesz porównać oferty wielu banków oraz wybrać najlepszą z nich odrazu po wypełnieniu formularza.

Logo Aliora
Logo Alvara
Logo Leasingu Polskiego
Logo Santandera
Logo Cofidisu
Porównaj oferty

Sprawdź nasze inne marki oraz segmenty

Logo segmentu Peugeot
Zdjęcie samochodu z segmentu Peugeot

Peugeot

Logo segmentu BMW
Zdjęcie samochodu z segmentu BMW

BMW

Logo segmentu Volkswagen
Zdjęcie samochodu z segmentu Volkswagen

Volkswagen

Logo segmentu Mazda
Zdjęcie samochodu z segmentu Mazda

Mazda

Logo segmentu Opel
Zdjęcie samochodu z segmentu Opel

Opel

Logo segmentu Hyundai
Zdjęcie samochodu z segmentu Hyundai

Hyundai

Logo segmentu Skoda
Zdjęcie samochodu z segmentu Skoda

Skoda

Logo segmentu Renault
Zdjęcie samochodu z segmentu Renault

Renault

Logo segmentu Seat
Zdjęcie samochodu z segmentu Seat

Seat

Logo segmentu Dacia
Zdjęcie samochodu z segmentu Dacia

Dacia

Logo segmentu Nissan
Zdjęcie samochodu z segmentu Nissan

Nissan

Logo segmentu Toyota
Zdjęcie samochodu z segmentu Toyota

Toyota

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.