Zdjęcie komputera z kalkulatorami

Oblicz leasing za darmo!

Nasz doradca chętnie pomoże Ci przy wyborze pojazdu lub odpowiedniego finansowania.

Finansowanie

Wynajem długoterminowy samochodu

Rata

500 - 3500 PLN

Konfigurator marzeń

Skonfiguruj swój własny samochód, a my dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Kontury samochodu

Masz już wybrany samochód?

Jeśli masz już wybrany model samochodu lecz jedynie poszukujesz finansowania, skontaktuj się z nami a nasz doradca przygotuje najlepszą ofertę dla Ciebie lub Twojej firmy!

Czym jest wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy jest formą finansowania samochodu, która zyskuje coraz większą popularność oraz stała się pewną alternatywą dla tradycyjnego leasingu operacyjnego.
Finansujący za określoną cenę najmu – miesięczną ratę zobowiązuje się udostępnić klientowi wybrany pojazd, na określony okres zawarty w umowie. W przypadku najmu deklarujemy limit kilometrów, którego zobowiązujemy się nie przekroczyć podczas trwania kontraktu. Rata miesięczna zazwyczaj obejmuje pełen serwis podczas trwania umowy, 2 komplety opon oraz ubezpieczenie.

W ramach wynajmu klient może dowolnie skonfigurować samochód, wybrać wyposażenie oraz dodatkowe pakiety. W ofercie posiadamy samochody marki BMW, Audi, Hyundai, Kia, Seat, Volvo, Mercedes-Benz, Mazda, Opel, Fiat, Ford, Skoda, Renault, Nissan i wiele innych.

Dla kogo jest przeznaczony wynajem długoterminowy

Wynajem długoterminowy jest przeznaczony zarówno dla większych firm, które okresowo decydują się na wymianę floty jak i mniejszych lub jednoosobowych działalności gospodarczych, które nie chcą lub nie mają możliwości zakupienia samochodu za gotówke lub kredyt.
Należy mieć jednakże na uwadze, iż w przypadku wynajmu długoterminowego ogranicza nas roczny przebieg kilometrów, zazwyczaj jest to około 20 tysięcy kilometrów.

Posiadamy bogatą ofertę samochodów dostępnych w wynajmie długoterminowym. Wybierz spośród wielu dostępnych marek i segmentów a nasz doradca pomoże przy dopasowaniu warunków umowy.

Jakie korzyści wynikają z wynajmu długoterminowego

Główna zaletą wynajmu długoterminowego jest prostota, przez cały okres użytkowania samochodu klient płaci jedną miesięczną ratę w której zawierają się następujące elementy.
Serwis: Pakiet zawiera przeglądy serwisowe oraz wymianę części eksploatacyjnych.
Opony: Pakiet zawiera 2 komplety opon oraz koszty ich wymiany.
Ubezpieczenie: Pakiet zawiera pełne ubezpieczenie samochodu (OC, AC oraz NNW)

Zakończenie umowy

W przypadku wynajmu długoterminowego, co do zasady użytkownik zdaje pojazd w uzgodnionym miejscu i czasie. Rozliczany jest przyjęty limit kilometrów w umowie. W kontrakcie określone są opłaty za nad przebieg ale także za tzw., nie dobieg. Musimy więc liczyć się z dopłatą jeżeli przejechaliśmy więcej niż ustalono w umowie lub otrzymamy zwrot za mniejszą ilość kilometrów niż deklarowana.

Dowiedz się więcej na temat opcji finansowania

Leasing

Leasing jest aktualnie najpopularniejszą metodą finansowania samochodów przez firmy oraz osoby fizyczne.

Zobacz więcej

Wynajem długoterminowy

Jest to nowoczesna forma użytkowania pojazdu przez wskazany w umowie okres przy określonym limicie kilometrów.

Zobacz więcej

Pożyczka

Jest udzielana przez firmy leasingowe i jest przeznaczona tylko na sfinansowanie środków trwałych.

Zobacz więcej

Częste pytania i odpowiedzi

W

Czym jest wynajem długoterminowy oraz czym się różni od leasingu tradycyjnego ?

Wynajem jest nowoczesną formą użytkowania pojazdu. Dzięki zryczałtowanej miesięcznej opłacie, nie musisz przejmować się nie planowanymi kosztami napraw samochodu czy opłaceniem rocznej polisy. Spłacasz tylko tyle, ile pojazd traci na wartości. Nie musisz spłacać go w 100% jak w przypadku leasingu.

W

Czy możliwy jest wykup po wynajmie

Użytkownik pojazdu posiada możliwość jego wykupu po kontrakcie. Wartość wykupu ustala się przed lub po okresie podstawowym umowy.

W

Dlaczego muszę podać limit kilometrów ?

Dzięki określeniu ile kilometrów przejeżdżasz rocznie, możemy obliczyć jak często odwiedzisz serwis oraz jaka będzie utrata wartości w czasie. Dzięki temu rata będzie adekwatna do Twojego poziomu eksploatacji pojazdu i dopasowana dla Ciebie.

L

Poszukuje innego auta niż w przedstawionych ofertach, czy mogę liczyć na ofertę ?

Oczywiście, zespół ekspertów MyLease jest do Twojej dyspozycji. Jeżeli wśród naszej szerokiej oferty nie znajdziesz swoich szczegółowych preferencji, skontaktuj się z nami, możemy przeszukać dokładnie dostępne pojazdy danej marki, lub skierować dla Ciebie zamówienie do produkcji.

L

Co to jest leasing ?

Leasing polega na tym, że firma leasingowa „użycza” przedsiębiorcy lub osobie fizycznej określony przedmiot w zamian za płatność w postaci rat leasingowych.

W

Jakie dokumenty potrzebuję aby złożyć wniosek ?

Do złożenia wniosku wystarczy dowód osobisty właściciela firmy / reprezentanta oraz podstawowe dane finansowe, które wystarczy uzupełnić w ramach oświadczenia. W pewnych sytuacjach doradca może poprosić o dodatkowe informacje.

L

Czy mogę leasingować auto używane ?

Tak! Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami pojazdów używanych i pokontraktowych. Mamy dostęp do największej sieci pojazdów w kraju. Przygotujemy komplet informacji na temat pojazdu oraz atrakcyjną propozycje finansowania.

Cały proces zamówienia nowego samochodu

05

Auto czeka w salonie lub pod domem/firmą

ODBIÓR
04

Podpisanie umowy oraz niezbędnych dokumentów

UMOWA
03

Zadzwonimy do Ciebie

KONTAKT
02

Wypełnij formularz online

FORMULARZ
01

Wybierz auto oraz warunki umowy

WYBÓR

Poproś o kontakt

Wypełnij formularz a nasz doradza skontktuje się z Toba jak najszybciej.

Administratorem danych, które tu wpisujesz będziemy My, czyli MK Sp. z o.o.. Dane będą przetwarzane w celu marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług. Podstawą prawną przetwarzania jest uzasadniony interes Administratora. Więcej informacji znajdziesz w polityce prywatności.